Thursday, 19.05.2022, 22:18
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2016 » April » 22
У Кривому Розі співробітники історико-краєзнавчого музею розкопали старовинну церкву під колишнім пам'ятником Леніну в Центрально-міському районі.

Як повідомляє Дніпро Час, виявилося, що це один із перших храмів в Кривому Розі, який побудували в дев'ятнадцятому столітті в честь Миколи Чудотворця. Вулицю, на якій спорудили святиню, назвали Миколаївською, проте з приходом більшовиків церкву розібрали по цеглинці до фундаменту. До слова, перебувала вона під землею більше 80 років.

На цьому місці в різний час було три храми. Перший - дерев'яний, який побудували в 1761 році. Але його знищила російсько-турецька війна. Згодом храм Святого Миколи знову відновили, а через сто років церкву вирішили звести не з дерева, а з білого вапняку. Тут також знайшли спочинок останки священнослужителів.

У цьому році, в сквері біля пам'ятн ... Read more »
Просмотров: 1829 | Добавил: Prytyska | Дата: 22.04.2016 Коментарі

Німецькі єпископи зібрали 500 тисяч євро допомоги для гуманітарних заходів в Україні, повідомив голова німецької Конференції католицьких єпископів, кардинал Райнгард Маркс у Бонні.

"Серед усіх інших болісних криз нашого часу часто забувають, як багато страждань і поневірянь мають пережити люди в Україні", - цитує кардинала DW.COM з посиланням на агенцію KNA.

Причиною цієї заяви послужив заклик Папи Римського Франциска, зроблений на початку квітня. Тоді він попросив католицькі громади по всій Європі зібрати "щедрі пожертви" для постраждалих від конфлікту в Україні.

Представник німецьких епископів подякував Папі за ініціативу.

"Папа Франциск спрямував погляд заможних країн нашого континенту на цей факт. Німецькі єпископи і католики в нашій країні залюбки роблять свій внесо ... Read more »

Просмотров: 1850 | Добавил: Prytyska | Дата: 22.04.2016 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^