Вівторок, 18.01.2022, 21:03
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2016 » Лютий » 13

Черговий не нав*язливий, проте дуже глибокий фільм: сьогодні ми переглянули стрічку "Мирний воїн" (англ. Peaceful Warrior) (2006) — художній фільм-драма.

Ден Мілман — талановитий гімнаст коледжу, який мріє про виступ на Олімпійських іграх. У нього все є: нагороди, друзі по команді, швидкі мотоцикли, дівчата і відчайдушні вечірки.

Життя Дена перевертається з ніг на голову, коли він зустрічає загадкового незнайомця на ім'я Сократ, у якого достатньо можливостей, щоб відкрити новий світ сили і розуміння. Після серйозної травми, яка змусила подивитись на звичайні речі по-новому, Ден за допомогою Сократа і молодої дівчини Джой, усвідомлює, що йому багато чому потрібно навчитися, аби почати жити повноцінним життям.

Усім гарного перегляду та вдалих переосмислень.

дияк. ... Читати далі »

Просмотров: 1938 | Добавил: Prytyska | Дата: 13.02.2016 Коментарі

Після двогодинної розмови Папа Франциск і Патріарх Кирил о 23:30 вийшли до преси з особистими заявами за результатами зустрічі, яку вже назвали "зустріччю тисячоліття".

Патріарх Кирил так прокометував хід зустрічі: «Ми провели 2 години у відкритій братській дискусії щодо майбутнього християн і людської цивілізації. Це була змістовна розмова, яка дала нам можливість відчути один одного і задекларувати те, що сьогодні дві Церкви можуть спільно працювати, захищаючи християн всього світу, працювати разом, щоб не було війни, щоб усюди поважалося життя людини, щоб укріплювалися сімейні цінності і основи моралі, щоб прославлялося імя Отця, і Cина, і Святого Духа».

Папа продовжив: «Ми говорили як брати, тому що ми маємо ту ж саму віру. Я запевняю, що у цьому діалозі я відчував Духа Святого. Я вдячний Його Святості за зусилля в п ... Читати далі »
Просмотров: 1773 | Добавил: Prytyska | Дата: 13.02.2016 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^