Thursday, 19.05.2022, 23:12
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2016 » January » 16

В період різдвяного циклу до уваги глядачів було запропоновано фільм 1994-го року "Чудо на 34-ій вулиці".

Попри те, що це чудова різдвяна кінострічка, вона може нас багато чого навчити. Насамперед, фільм піднімає питання  віру як таку; показує приклад життя з вірою та без віри, а якщо цю думку поглибити, то сміливо можна сказати про духовне та бездуховне життя.

Також варто зауважити, що фільм знятий напрочуд світло та чисто, без якоїсь вульгарності, пафосу, насильства та іншого бруду. Ми бачимо різкий контраст із сьогоднішніми плодами більшої частини кінематографу.  Відповідно виникає питання: "Невже за два десятиліття так змінились глядацькі симпатії?" Адже попит породжує пропозицію... Очевидно фільм також вкотре нагадує нам про наш моральний стан...  Наше життя і якість на ... Read more »

Просмотров: 1932 | Добавил: Prytyska | Дата: 16.01.2016 Коментарі

На сайті інтернет-представництва Президента України зареєстрована петиція "Встановлення пільг для релігійних організацій на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення". Вона пропонує відмінити рішення, яке зобов’язує релігійні організації та національні творчі спілки платити за воду на рівні комерційних та виробничих споживачів, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Петиція зареєстрована 15 грудня 2015 року, її автор Чорний Євгеній Олександрович.


Текст електронної петиції:

"За фактом прийняття Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 81 «Про вдосконалення державної політики регулювання цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та забезпечення посиленн ... Read more »
Просмотров: 1915 | Добавил: Prytyska | Дата: 16.01.2016 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^