Вівторок, 18.01.2022, 20:20
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2015 » Грудень » 07

Вже вдруге Київ приймає міжнародний кінофестиваль «Світло», в якому немає місця стрічкам про насилля та аморальність. Протягом 6-8 грудня у столиці проходитиме показ відеоматеріалів, які покликані привнести добро та світло у сучасне життя. Кінопоказ розпочався з міні-концерту та доброго мюзиклу у кінотеатрі «Кінопанорама» вчора, 6 грудня.

Кінофестиваль стартував, коли дітлахи винесли на сцену свічки та запалили їх на знак добра, яке своїми творами намагались передати майстри кінометографу. Організатор кінофестивалю, голова Спілки християнських письменників України Костянтин Шаповалов підкреслив, що це вже другий подібний захід: «Це певний знак для України. Ми стомились від стрічок про зло, насилля, війни. Я певен, що суспільство потребує чистого, світлого кіно, готове бачити його щодня. Вірю, що ми лише на поча ... Читати далі »

Просмотров: 1941 | Добавил: Prytyska | Дата: 07.12.2015 Коментарі

Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор (Бедь) виступив з історичною розвідкою, в якій доводить, що Московський Патріархат разом з УПЦ (МП) мають пряме відношення не до 400-річчя заснування Київських духовних шкіл, яке нещодавно святкувалося в Києві, а до знищення цих духовних шкіл, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Карпатської єпархії.

"А все тому, що 2015 року виповнюється 400 років із часу заснування Київського богоявленського православного братства та школи при ньому, які були засновані 1615 року та визнавали свою церковну приналежність до Константинопольського патріархату – Матері Церкви в Україні, а не до Московської Церкви. І дивного в цьому немає нічого, бо Українська (Руська) Церква з центром Митрополії у Києві була заснована за блаженного князя Київського Оскольда та святителя Фотія, Па ... Читати далі »
Просмотров: 1975 | Добавил: Prytyska | Дата: 07.12.2015 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^