Середа, 30.09.2020, 01:03
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2015 » Травень » 17
В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Дорогі браття і сестри!Бог, як Всюдисущий і Вседержитель, знаходиться при кожній людині – при добрій і злій. "Він сонцем Своїм осяває злих і добрих і посилає дощ на праведних і на неправедних” (Мф. 5, 45). Бог утримує життя всіх: добрих і злих, праведних і грішних, "бо ми Ним живемо, і рухаємось, і існуємо” (Діян. 17, 28). Однак Своєю особливою благодаттю, тобто благодаттю, яка спасає, допомагає і заступає, Бог знаходиться не з кожною людиною, а тільки з тією, яка завжди і всюди відчуває Його присутність. Про це каже пророк Давид: "Така людина в присутності Бога каже чесно, робить корисне і думає як перед очима Божими. Свого часу пророки Ілля та Єлисей часто повторювали слова: "Живий Господь Бог Із ... Читати далі »
Просмотров: 2503 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 17.05.2015 Коментарі

17 травня 2015 року Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій в Україні.

Для того, щоб вшанувати їх пам’ять та помолитися за упокій їхніх душ, цього дня до національного заповідника «Биківнянські могили», де поховано (за різними оцінками) від 120 до 225 тисяч розстріляних під час терору, прийшло дуже багато людей: представники громадських організацій, державні мужі, церковні ієрархи та всі, кому небайдужа пам’ять своїх співвітчизників, постраждалих від більшовицького свавілля.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, поминальну панахиду відслужив керуючий справами Київської патріархії, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Вишгородський Агапіт. Йому співслужила братія монастиря у священному сані. Спільну молитву своїм співом прикрасив хор студенті ... Читати далі »
Просмотров: 1983 | Добавил: Prytyska | Дата: 17.05.2015 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^