Неділя, 07.03.2021, 08:52
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2015 » Лютий » 14

До уваги глядачів було представлено кінокартину «Дім» (англ. Home) — документальний фільм 2009 року, результат спільної праці всесвітньо відомого фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана й режисера Люка Бессона.

Фільм майже повністю складається з демонстрації різноманітних місць Землі з висоти пташинного польоту. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, що загрожує планеті. Ілюструються глобальні проблеми людства.

Ми знаємо, що найвеличнішим Божим даром людині є її життя, а наступним даром після є місце, в котрому Бог сподобив людину жити, тобто наша планета із її чудовим різноманіттям флори та фауни. І дуже прикро говорити про те, що людина нехтує цим даром, руйнуючи світ,  у якому живе, і себе саму. А суть проблеми криється дуже близько - людина бездуховна, тобто люд ... Читати далі »

Просмотров: 2156 | Добавил: Prytyska | Дата: 14.02.2015 Коментарі

М"ясопусна субота відома ще в народі як поминальна, тому-що Свята Православна Церква як турботлива мати цього дня за богослужінням підносить молитви за всіх чад своїх, що відійшли у вічність: «Господи! Пом’яни їх і прости їм гріхи, вільні і невільні, даруй їм Царство Небесне».
Для кращого розуміння необхідності молитви за померлих пропонуємо Вашій увазі Слово святого Іоанна Дамаскина:

Слово об усопших в вере, о том, какую пользу приносят им совершаемые о них литургии и раздаваемые милостыни.

Древний враг, который уязвляется братолюбием, раздирается верою, умерщвляется упованием, поражается милосердием, внушил некоторым странную и богопротивную мысль, будто все богоугодные дела, ... Читати далі »
Просмотров: 3118 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.02.2015 Коментарі

Просмотров: 2184 | Добавил: Prytyska | Дата: 14.02.2015 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^