Субота, 11.07.2020, 02:10
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2015 » Січень » 27
З 30 січня до 15 лютого у Львові буде виставлена до почитання унікальна реліквія – оригінал Нерукотворного образу Ісуса Христа (Хустка Вероніки). Реліквія перебуває в особистій захристії Папи Франциска і востаннє була вивезена з Ватикану 100 років тому.

На прохання Митрополита Львівського владики Ігоря (Возьняка), з благословення Патріарха Святослава, Нерукотворний образ Ісуса Христа впродовж двох тижнів буде виставлений у Соборі Святого Юра, інформує прес-служба Львівської міськради.

Довідка: Свята Вероніка, в християнських переказах благочестива юдейка, яка супроводжувала Христа на його шляху на Голгофу і дала йому, котрий знемагав під вагою хреста, якого ніс на плечах, лляну хустку, щоб він міг витерти з обличчя кров і піт.

Лик Ісуса закарбувався на хустці.

«Хустка Вероніки», що вважається справжньою ... Читати далі »
Просмотров: 2520 | Добавил: Prytyska | Дата: 27.01.2015 Коментарі

Секретар Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) зреагував на спроби перейменувати у Сумах вулицю Борців революції на вулицю імені Митрополита Володимира (Сабодана).

На своїй сторінці у мережі Фейсбук архиєпископ Євстратій написав: «Попри неоднозначність діяльності Митрополита в різні періоди, сам Патріарх Філарет показав приклад, прийшовши вшанувати пам'ять спочилого глави УПЦ (МП) на вечір у Софії Київській. В той час як керівництво МП вечір проігнорувало, про що доводилося раніше писати.

Як би хто не ставився у Київському Патріархаті до Митрополита Володимира, не можна заперечити, що на тлі патріархів Алексія і Кирила, а також нинішнього керівництва МП в Україні, спочилий є тим, хто сприяв діалогу, зближенню і порозумінню між частинами розділеного украї ... Читати далі »
Просмотров: 2410 | Добавил: Prytyska | Дата: 27.01.2015 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^