Вівторок, 05.07.2022, 20:13
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 25
Учасники майбутньої коаліції новообраної Верховної Ради поставили собі завданням ліквідувати Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі як державну інституцію. Про це йдеться у підпункті 2.3.4 розділу XV «Соціально-гуманітарна реформа» Коаліційної угоди, повідомляє Інститут релігійної свободи. 

Текст цього документа 21 листопада 2014 року підписали представники п'яти партій – «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Самопомочі», Радикальної партії Олега Ляшка та «Батьківщини».

Крім цього, в тексті Коаліційної угоди немає жодної ініціативи, спрямованої на вдосконалення державно-церковних відносин, забезпечення свободи віросповідання та поліпшення умов для освітньої, духовної, соціальної та доброчинної діяльності церков і релігійних організацій.

"Ідея ліквідації Комісії з захисту ... Читати далі »
Просмотров: 2512 | Добавил: Prytyska | Дата: 25.11.2014 Коментарі

«Голос волаючого в пустелі» – таку назву мала урочиста академія, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита УАПЦ Василя Липківського, що відбулася 23 листопада у Свято-Дмитірвському храмі Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, зареєстрованої як УАПЦ(оновлена). Захід організувало Братство апостола Андрія Первозваного цієї єпархії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт єпархії.

Після спільної молитви і благословення урочистості відкрив архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор Ісіченко. Владика Ігор у своєму виступі наголосив на значенні діяльності митрополита Василя Липківського у створенні й організації української православної Церкви у 20-х роках XX століття, його духовному подвигу та таланту проповідника.

Про відвідини митрополитом Василем Липківським Харкова, Мерефи, Слав’янська, про його впл ... Читати далі »
Просмотров: 2565 | Добавил: Prytyska | Дата: 25.11.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^