Вівторок, 05.07.2022, 19:30
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 22
Цього разу до перегляду було запропоновано фільм «День бабака» (англ. Groundhog Day; рос. - "День сурка") — американська комедія з елементами фантастики режисери Гарольда Раміса за мотивами історії Денні Рубіна.

Щороку 2 лютого в невеликому американському містечку Панксатоні (англ. Punxsutawney, штат Пенсільванія) проводиться свято під назвою «День бабака». У цей день люди навмисне будять бабака по імені Філ із зимової сплячки і пророкують по його поведінці погоду. І щороку на це свято в Панксатоні з Піттсбурга їздить самозакоханий і зарозумілий телеоглядач погоди Філ Коннорс (Білл Мюррей), якому до смерті набридла його робота і який ненавидить цей фестиваль у глухому містечку.

Але одного разу, приїхавши в черговий раз на фестиваль бабака, Філ не прокидається наступного дня 3 лютого, а знову прокидається 2 лютого! Він виявляється в якійс ... Читати далі »
Просмотров: 2624 | Добавил: Prytyska | Дата: 22.11.2014 Коментарі

20 листопада глава УПЦ КП Патріарх Філарет на запрошення голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка відвідав круглий стіл "Геноцид в Україні 1932-1933 років", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Патріарх оглянув виставку нещодавно розсекречених документів та матеріалів щодо штучного Голодомору в Україні 1932-1933 років із архівів СБУ. Також Предсоятель Київського Патріархату взяв участь у презентації книги "Геноцид в Україні 1932-1933 років за матеріалами кримінальних справ".

У своєму слові до учасників круглого столу Патріарх Філарет сказав, що Церква визнає Голодомор в Україні, як геноцид, як свідомий злочин проти людства, і закликав істориків та громадськість досліджувати факти Голодомору, аби це зло не повторилося знову в Україні, а вірян молитися за жерт цієї трагедії.

У ... Читати далі »
Просмотров: 2582 | Добавил: Prytyska | Дата: 22.11.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^