Вівторок, 05.07.2022, 19:26
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 15
Цього разу до уваги глядачів було запропоновано фільм "Траса 60" - художній фільм 2002 року, виконаний в стилі метафізичної притчі, драми з елементами комедії. У жанрі дорожнього фільму, впродовж якого герой мандрує трасою 60, що не позначена на мапах, та уникаючи спокус, реалізовує свій потенціал.

Фільм надзвичайно глибокий... У ньому прослідковується одразу кілька важливих тем, а саме свобода особистості та свобода вибору і відповідно реалізація людиною цієї свободи, сутність наших бажань, відтак і наших молитов... Фільм чудово допоможе побачити себе зі сторони та позбутися стереотипного шаблонного мислення... Приємного перегляду )

о. Сергій Башинський

Просмотров: 2753 | Добавил: Prytyska | Дата: 15.11.2014 Коментарі

П’ять представників різних конфесій та двоє представників Рівненської обласної державної адміністрації підписали історичний документ, який ініціювала Рівненська облдержадміністрація. Вперше за історію незалежної України представники УПЦ (МП), УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ на регіональному рівні офіційно погодилися створити робочу групу, яка намагатиметься напрацювати механізм об’єднання Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на І-pro.kiev.ua.

У Меморандумі зазначається:

 «1. Всі православні церкви Рівненської області визнають і моляться за цілісну і єдину державу  Україну.

2. Всі православні церкви Рівненської області виступають за створення єдиної Української Помісної Православної Церкви.

3. Всі православні церкви Рівненської області засуджують дії Росії як агресора та інш ... Читати далі »

Просмотров: 2769 | Добавил: Prytyska | Дата: 14.11.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^