Вівторок, 05.07.2022, 19:54
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 14
Велика колекція рукописів, кодексів і документів, які зберігалися протягом багатьох століть на Святій Горі Афон і зіткнулися з небезпекою руйнування через старіння, буде збережена в цифровій формі, оголосив глава Грецької служби телекомунікацій та пошти Менелаос Даскалакіс.

Документи включають у себе колекції рукописних кодексів духовного змісту, які збереглися в монастирських зібраннях Афона.

Проект передбачає створення восьми служб доступу в цифрові архіви монастирів. У той же час для поліпшення публічного доступу до афонських рукописів буде створено новий інтернет-портал, повідомляє УНІАН-релігії з посиланням на Седмица.Ru.

Мета проекту полягає в тому, щоб гарантувати існування рукописів і книг, навіть якщо їх оригінали коли-небудь загинуть або будуть знищені. Крім того, оцифровка з ... Читати далі »

Просмотров: 2551 | Добавил: Prytyska | Дата: 14.11.2014 Коментарі

Біблію визнали найбільш цінною для людства книгою, важливішою за праці Дарвіна та Ейнштейна. Такими стали результати опитування, проведеного в Британії видавництвом The Folio Society. Про це пише The Independent.

На запитання, яка книга, на їхню думку, має найбільше для людства значення, 37% респондентів назвали Біблію.

35% віддали свої голоси за "Походження видів” Чарльза Дарвіна. Третьою за значимістю книгою стала "Коротка історія часу” Стівена Хокінга.

За "Походження видів” учасники голосували, оскільки вона "дає відповідь на фундаментальні питання існування людини”, а Біблію обирали, бо вона "містить принципи та настанови щодо того, як бути хорошою людиною”.

Четверте місце посіла "Теорія відносності” Альберта Ейнштейна.

До топ-10 найважливіших книжок увійшло лише д ... Читати далі »

Просмотров: 2446 | Добавил: Prytyska | Дата: 14.11.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^