Вівторок, 05.07.2022, 19:36
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 10
Могилянський Богословський клуб за підтримки Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА, видавництва «Дух і Літера», Центру розвитку інновацій НаУКМА анонсував на 10 і 12 листопада зустрічи з відомим дослідником іудаїзму доктором Пінхасом Полонським.

Зустрічі відбудуться у рамках циклу лекцій видатних мислителів-богословів сучасності в Києво-Могилянській академії.

10 листопада доктор Пінхас Полонський виступить з доповіддю "Концепція «Одкровення що триває» та процеси модернізації в ортодоксальній релігії"

12 листопада він читатиме доповідь "Істория Створення Світу (Книги Буття, 1-3 розділи) та її сприйняття у сучасній перспективі".

Початок лекцій о 19.00 за а ... Читати далі »
Просмотров: 2633 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.11.2014 Коментарі

Митрополит Іоанникій (Кобзєв), який до 2012 року керував Луганською та Алчевською єпархією і який входить до складу Священного Синоду УПЦ (МП), а нині перебуває на спокої з призначенням настоятелем Ніколо-Преображенського собору Луганська, взяв участь в церемонії інавгурації глави самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького, якому дав святительське благословення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на фоторепортаж Uainfo.org.

Разом з митрополитом Іоанникієм підтримати главу "ЛНР" прийшов інший настоятель з Ніколо-Преображенського собору протоєрей Богдан Федьків.

4 листопада в колонному залі Луганської обласної ради, захопленого бойовиками, обидва священнослужителя привітали Ігоря Плотницького, який прийняв присягу на Біблії і присягнувся на вірність "ЛНР".< ... Читати далі »

Просмотров: 2687 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.11.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^