Вівторок, 05.07.2022, 19:10
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 04
На Черкащині в Монастирищенськім районі парафія Успіння Пресвятої Богородиці села Княжа Криниця із УПЦ Московського Патріархату перейшла під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Як зазначає офіційний сайт УПЦ КП, до об’єднання та утвердження Помісної Української Православної Церкви православну громаду на чолі із настоятелем протоєреєм Володимиром Яворським надихнула любов до Батьківщини, до свого народу й українських воїнів, які ціною власного життя захищають Україну від російських окупантів.

1 листопада у Дмитріївську поминальну суботу митрополит Іоан із архипастирським візитом відвідав Свято-Успенську парафію с. Княжа Криниця та звершив Божественну Літургію, після якої відбулася панахида за всіх від віку спочилих християн, а особливо за воїнів, які загинули за волю та соборність Україн ... Читати далі »
Просмотров: 2527 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.11.2014 Коментарі

У Церкві слід діяти в дусі покори та згоди, не шукаючи особистих інтересів, оскільки суперництво та марнославство є хробаками, які послаблюють Церкву. Таку думку висловив Папа Римський, коментуючи під час проповіді в каплиці ватиканської резиденції «Дім святої Марти» 3 листопада уривок з Послання святого Павла до Филип’ян.

Папа Римський зауважив, що «гармонія є благодаттю», яку нам дає Святий Дух, але ми «повинні робити зі свого боку усе для того, щоб допомагати Святому Духові творити цю гармонію у Церкві». Тому святий Павло закликає громаду міста Филиппи нічого не чинити в дусі суперництва чи марної слави, як також «не поборювати один одного», «не вважати себе кращим за інших».

Як відзначив проповідник, мова йде про пороки, які властиві не лише нашому часові, але існують віддавна.

«Скільки-ж то разів, – сказа ... Читати далі »
Просмотров: 2624 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.11.2014 Коментарі

Президент України заснував орден Героїв Небесної сотні. Орден має форму хреста, у центрі котрого – зображення небесного воїна, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на І-pro.kiev.ua.

Відповідний указ опублікований на сайті президента. "Орден Героїв Небесної сотні встановлено для відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України", - говориться в указі.

Нагородження орденом Героїв Небесної сотні провадиться указом президента України і може бути проведено посмертн ... Читати далі »
Просмотров: 2507 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.11.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^