Середа, 15.07.2020, 03:52
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Вересень » 25
Настоятель храму святого князя Володимира села Стрільче Горохівського району Волинської області о. Андрій Лотоцький разом із громадою вирішив покинути УПЦ (МП) та перейти до Київського Патріархату.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

Горохівський декан УПЦ КП прот. Андрій Сидор у співслужінні духовенства району 19 вересня відслужив Божественну Літургію у храмі с. Стрільче, привітав настоятеля і парафіян із цією подією.

Як відомо, за один місяць в одному лише Горохівському районі до лона УПЦ КП уже перейшли три парафії, які до цього часу були підпорядковані Московському Патріархату.

Усі парафії, які перейшли до УПЦ КП приймали це рішення практично одноголосно, усією громадою села шляхом відкритого голосування.

... Читати далі »

Просмотров: 2393 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 25.09.2014 Коментарі

Фонд імені митрополита Антонія Сурозького проводить 15-16 листопада у Королівському коледжі в Лондоні конференцію присвячену 100-річчю з дня народження видатного православного ієрарха і богослова Антонія (Блума), митрополита Сурозького, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Вплив митрополита Антонія (1914-2003) в якості духовного лідера у Великобританії поширивася далеко за межі його єпархії. На конференції відбудеться спроба зібрати тих, хто знав владику, і тих, хто займається вивченням його духовного спадку.

Зокрема, на конференції відбудуться виступи митрополита Іоанна (Зізіуласа) з Греції, доктора Сюзанни Скляр
зі США, брата Адальберта з громади Бозе (Італія) тощо.

16 листопада у каплиці Королівського коледжу за участю учасників конференції відбудеться літургія.

Фонд імені митропол ... Читати далі »
Просмотров: 2392 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 25.09.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^