П`ятниця, 10.07.2020, 23:49
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Вересень » 02
31 серпня 2014 року у селі Рачин Дубенського району жителями було проведено опитування серед місцевої громади стосовно їх переходу з Московського Патріархату до Київського.

В опитуванні брало участь все село. З них 823 особи проголосували за перехід парафії в юрисдикцію Київського Патріархату, 15 – проти, решта – не голосували.

На підставі рішення про перехід громади на честь Казанської ікони Богородиці с. Рачин Дубенського благочиння УПЦ МП в юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату, а також на їх прохання, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон прийняв зазначену парафію до складу Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та видав указ про призначення настоятелем парафії протоієрея Володимира Стиньо.

Відмітимо, що за повідомленнями ЗМІ, напередод ... Читати далі »
Просмотров: 2358 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.09.2014 Коментарі

Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України 29 серпня розглянула проект Положення про службу військового духовенства (капеланства) у Збройних Силах України. 

Представники конфесій взяли за основу розроблений Міністерством нормативний документ та сформулювали свої пропозиції до завдань, порядку створення та функціонування капеланської служби в Українському війську, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Основні новації та опрацьовані поправки до проекту Положення представив старший офіцер Відділу роботи з громадськими, релігійними організаціями та шефських зв`язків Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони України полковник Руслан Коханчук.

Запрошений на засідання Радник Прем’єр-міністра України Віктор Єленський пояснив мету, з якою Кабінет Міністрів видав Розп ... Читати далі »
Просмотров: 2375 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.09.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^