Середа, 15.07.2020, 01:49
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Серпень » 15
За ініціативи науковців і громадських діячів Андрія Юраша і Миколи Хмільовського у Львові 8 серпня пройшов круглий стіл за участі духовенства і мирян УПЦ КП, УАПЦ і УПЦ (МП), на якому йшлося про дієві шляхи відновлення єдності Українського Православ’я, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на РІСУ.

За словами організаторів, православні священики і віруючі «дійшли до переконання, що бар’єри, які все ще розділяють і рвуть тіло Української православної традиції, є штучними, вторинними та такими, які не мають нічого спільного із сутністю християнської віри, а тому вони можуть і повинні бути подолані у рамках діалогу любові, поваги і взаємовизнання».

У результаті було прийнято спільне звернення «до православних братів у Вкраїні сущих», повний текст якого подаємо нижче. А також створено постійно діючий Координаційно ... Читати далі »
Просмотров: 2392 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.08.2014 Коментарі

Патріарх РПЦ Кирил (Гундяєв) 14 серпня звернувся із листом до Предстоятелів Православних Церков, де закликав молитися за мир на українській землі та захисти від насилля представників «канонічного» православ’я.

У листі очільник Московської Патріархії запротоколював кожен випадок, де і за яких обставин постраждав священнослужитель УПЦ (МП) та вказав представникам світового православ’я на те, хто винуватий у агресії.

За логікою Патріарха Кирила, уся провина за те, що Схід України перетворюється на руїну, лежить виключно на греко-католиках та вірянах УПЦ КП, яких він називає «уніатами» та «розкольниками». Про «кадирівців», російські колони бронетехніки, які щодня перетинають кордон України, склади боєприпасів у храмах УПЦ (МП) та священиків Московської Патріархії, які зі зброєю в руках виступили проти «київської хунти», ... Читати далі »
Просмотров: 2486 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.08.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^