Середа, 20.10.2021, 15:16
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Травень » 26

25 травня група озброєних представників терористичної організації «Луганська народна республіка», увірвавшись до двох виборчих дільниць, погрожуючи розправою членам виборчих комісій, намагалася зірвати вибори.

У результаті збройного протистояння бойовиків з силами АТО затримано 13 осіб. Серед них – керівник групи Марецький, який є активістом так званого донського козацтва, настоятелем одного з місцевих храмів Московського Патріархату, а також співробітник Джанкойської прокуратури (самопроголошеної) Саклаков. Про це інформує УНІАН.

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/56554/
 

Просмотров: 2493 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 26.05.2014 Коментарі

За повідомленням Радіо Ватикан, 25 травня 2014 року Папа Франциск та Вселенський Константинопольський Патріарх Варфоломій І, зустрічаючись у Єрусалимі, підписали Спільну декларацію наступного змісту:

1. Як і наші шановані попередники Папа Павло VI і Вселенський Патріарх Атенагорас зустрічалися тут у Єрусалимі п’ятдесят років тому, також і ми, Папа Франциск та Вартоломей, Вселенський Патріарх, вирішили зустрітися на Святій Землі, «де наш спільний Відкупитель Господь Ісус жив, навчав, помер, воскрес і вознісся на небо, звідки послав Святого Духа на Церкву, яка народжувалася» (Спільне комюніке Папи Павло VI і Патріарха Атенагораса, оприлюднене після зустрічі 6 січня 1964 р.). Ця наша зустріч, чергове побачення єпископів Церков Риму і Константинополя, заснованих двома б ... Читати далі »

Просмотров: 2637 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 26.05.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^