Середа, 20.10.2021, 13:36
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Травень » 13

Папа Римський Франциск молиться за пошук мирних шляхів врегулювання кризи в Україні.

Про це він написав у листі до в.о. президента України, Олександра Турчинова, передає Еспресо.TV.

Святіший Отець у своєму листі висловлює свої почуття українському народу, «особливо згадуючи про жертв напружених конфліктів, що вибухнули в ці останні місяці, а також про тих, які страждають з причин нинішніх подій».

«Водночас запевняю про мою молитву, щоб влада Вашої країни, втягнені Сторони, а також вся міжнародна спільнота не припиняли пошуку мирних рішень через діалог та переговори, терпеливо та використовуючи усі можливі засоби в цьому напрямку. Я не сумніваюсь, що буде зроблено усе можливе, щоб заспокоїти ду ... Читати далі »

Просмотров: 2553 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.05.2014 Коментарі

Лідер польської консервативної партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський каже, що перемога Кончити Вурст на «Євробаченні-2014» стала доказом «колапсу сучасної Європи».

- Дуже тривожні речі відбуваються в Європі, що говорять про її занепад і розвал, - наводить Thenews.pl заяву політика, зроблену

після виступу 25-річного трансвестита Тома Нойвірта (справжнє ім'я Кончити Вурст) з Австрії.

За словами Качинського, який очолює найбільшу польську опозиційну партію, перемога цієї «людини з бородою» стала результатом «всіх видів пропаганди, націлених на стирання відмінностей між чоловіками і жінками, і створення моделі такого життя, при якій, людина може ... Читати далі »

Просмотров: 2719 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.05.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^