Вівторок, 05.07.2022, 19:03
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 30

Триває молитовний протест католиків проти брутальної жорстокості мусульман. За останні кілька днів в Пакистані зґвалтували трьох дівчаток у віці від 6 до 9 років. Одна з них померла, дві перебувають в лікарні, причому 7-річна Сара у важкому стані.

Після недільних богослужінь католики вийшли на вулиці багатьох пакистанських міст на молитовні марші. Вони молились за жертв цих злочинів і вимагали дотримання прав меншин. Гвалтівники-мусульмани добре знають, що поліція завжди стоятиме на їх боці, а у такому випадку християни не повідомлятимуть про злочини.

Оборонці прав людини в Пакистані б’ють на сполох через жахливе зростання кількості випадків сексуального насильства над дітьми і жінками-християнками, а також змушування християнок до шлюбу з ... Читати далі »

Просмотров: 2815 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 29.04.2014 Коментарі

Антіохійська Православна Церква перервала канонічне спілкування з Єрусалимською Православною Церквою, бо не змогла врегулювати відносини з нею через спірне питання щодо канонічної юрисдикції держави Катар, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Седмица.

Дане рішення було прийнято на засіданні Священного Синоду Антіохійської Церкви, яке відбулося 29 квітня 2014 року під головуванням Антіохійського Патріарха Іоанна Х.

Нагадаємо, що під час Синаксиса Предстоятелів Православних Церков у Стамбулі, який відбувся на початку березня цього року, представник Антіохійської Церкви, митрополит Буенос-Айреський, вимагав негайно вирішити цю проблему і на знак протесту навіть не підписав підсумковий документ цієї наради.

... Читати далі »

Просмотров: 2746 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 29.04.2014 Коментарі

Похованому на Аскольдовій могилі невідомому герою Майдану планують встановити пам'ятник на день Незалежності України.

Це - активіст на прізвисько Боєць Горана, який загинув під час пожежі у будинку Профспілок. Його рідних знайти не вдалося.

З 10 травня по 1 червня триватиме конкурсний відбір проектів та ескізів майбутнього постаменту. Головними критеріями відбору стануть – простота та зрозумілість композиції. Уже у травні поблизу могили невідомого героя побудують скляну восьмикутну капличку, котра буде частиною ансамблю.

За словами мецената проекту Юрія Дідковського, пам’ятник повинен бути простим і зрозумілим для людей. Йому особисто імпонує задум художника революції Юрія Журавля, який зобразив ... Читати далі »

Просмотров: 2614 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 29.04.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^