Середа, 20.10.2021, 15:16
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Березень » 10
9 березня 2014, в неділю першу Великого посту, Торжества Православ'я, послання учасників зібрання Предстоятелів і представників Православних Церков було оголошено за богослужінням у кафедральному соборі в ім'я святого великомученика Георгія Побідоносця на Фанарі.

В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.


Милістю Божою Предстоятелі Святіших автокефальних Православних Церков - православним віруючим усього світу, всім нашим християнським братам і сестрам і всякій людині доброї волі: благословення від Бога і цілування любові і миру.

«Ми дякуємо Богові завжди за всіх вас, згадуючи вас у молитвах наших» (1 Сол . 1:2)

1. Зібравшись благодаттю Всеблагого Бога на запрошення Вселенського ... Читати далі »
Просмотров: 2702 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.03.2014 Коментарі

Святкова Літургія в головному Свято-Пантелеймоновому храмі російського святогірського монастиря, за давньої афонської традиції, відбувалася вночі.

Оскільки в храмі категорично заборонено використання електричне світло, параєклесіарх під час служби неспішно запалював свічки і храм поступово наповнювався світлом, таким чином символізуючи перемогу світла над темрявою.
За традицією, російські святогорці богослужіння починають здійснювати при нічній імлі, а закінчують - зі сходом сонця, що в свою чергу є прообразом Господа Ісуса Христа і Його Воскресіння.

Як відомо, святкування Торжества Православ'я було встановлено у Візантії в IX ст., на згадку про перемогу над іконоборчою єрессю, прихильники якої намагалися зруйнувати Православну Церкву зсередини.
Сьогодні важко уявит ... Читати далі »
Просмотров: 2654 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.03.2014 Коментарі

"Святий і Великий Собор Православної Церкви" буде скликаний Вселенським Патріархом в Константинополі в 2016 році, якщо не перешкодять цьому непередбачені обставини, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Седмица.
9 березня 2014, в неділю першу Великого посту, Торжества Православ'я, Предстоятелі Помісних Православних Церков, які зібралися в Стамбулі для вирішення питань по скликанню і проведенню Всеправославного Собору, звершили Божественну літургію в кафедральному соборі в ім'я святого великомученика Георгія Побідоносця на Фанарі - резиденції Константинопольського Патріарха.

Учасники зборів прийняли рішення з низки питань, пов'язаних з прийдешнім скликанням "Святого і Великого Собору Православної Церкви".
Був затверджений принцип консенсусу при прийнятті всіх ріше ... Читати далі »
Просмотров: 2565 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.03.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^