Вівторок, 18.01.2022, 20:04
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 27
Образ «Небесної сотні» свердлить сумління тих мільйонів, що залишилися на землі: хто понесе відповідальність за нову національну трагедію? Службових розслідувань мало – потрібен національний, якщо не міжнародний Трибунал. Не лише, щоб підвести риску під минулим, а й тому, щоб унеможливити повторення цих жахіть у майбутньому. Про це йдеться у Зверненні Українського католицького університету від 24 лютого за підписом ректорату до спільноти УКУ та співвітчизників.

«Диктатора скинуто. Безумство влади припинено. Найгірші сценарії цілковитої втрати незалежності з Божою поміччю відвернено. Здобуто те, у чому дехто з нас уже починав зневірюватися. Ще тиждень тому ця вістка викликала б у нас бурхливу радість. Але сьогодні ця очевидна радість затемнена болем за понесені втрати й непевністю за майбутнє», – мовиться в документі.

... Читати далі »
Просмотров: 2514 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 26.02.2014 Коментарі

Американська християнська правозахисна організація «Альянс захисту свободи», що базується в Арізоні, закликає адміністрацію університету Вісконсіна і університету Айови переглянути рішення про видалення Біблії з готельних номерів на території кампусів.
Позов проти присутності Біблій в готельних номерах був поданий «Freedom From Religion Foundation», повідомляє TheBlaze. 7.jpg

На думку правозахисників, «захищаючи» конституційні права, посилаючись на Першу поправку, університети насправді займаються дискримінацією, прийнявши рішення видалити Святе Письмо.

Верховні і федеральні суди неодноразово засуджували зусилля щодо виключення або обмеження присутності релігійних матеріалів в громадських місцях, у т. ч. в університетах, пояснили юристи.

З 1 березня Біблії будуть видалені з готельн ... Читати далі »
Просмотров: 2681 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 26.02.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^