Субота, 17.04.2021, 03:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 25
ЖУРНАЛ № 7

ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУвід 25 лютого 2014 року під головуванням
Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА


МАЛИ МІРКУВАННЯ:

Про діалог з УПЦ (Московського Патріархату).

ДОВІДКА:

У відповідь на Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату до Української Православної Церкви (Московського Патріархату) з приводу необхідності невідкладного подолання розділення Православної Церкви в Україні (від 22 лютого 2014 р.) Священний Синод УПЦ МП 24 лютого 2014 р. прийняв рішення «засвідчити готовність до продовження діалогу з УПЦ КП» і утворив комісію для ведення діалогу.

УХВАЛИЛИ:

1. Вітати гот ... Читати далі »
Просмотров: 2441 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.02.2014 Коментарі

У Новоархангельську 23 лютого громада УПЦ Київського Патріархату увійшла до церкви, навколо якої впровож останнього року точилися суперечки та судові справи.

У храмі цьогож дня відслужили панихиду за загиблими на Майдані у Києві. Богослужіння здійснив місцевий священний Київського патріархату.

Голова районної ради особисто в присутності громади передав ключі від церкви, охорона відчинила і не чинила опору..

Охорону правопорядку здійснюють місцеві загони самооборони та правоохоронні органи, повідомляє інформаційний портал «Гречка».

Довідка РІСУ: Парафія рівноапостольного князя Володимира УПЦ КП у смт Новоархангельськ та її настоятель Ілля Сович, нагадаємо, впродовж тривалого часу скаржилася на тиск з боку Кіровоградської ОДА. Як стверджували віряни УПЦ КП, чиновники волюнтаристс ... Читати далі »
Просмотров: 2401 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.02.2014 Коментарі

На своїй особистій сторінці у Фейсбук протоієрей Георгій Коваленко закликав радикально налаштованих росіян перестати називати українців, навіть у приватних розмовах, «фашистами», «бандерівцями», «нацистами»…

Росіяни у відповідь також попросили змінити антиросійську риторику певних представників Майдану, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Православіє в Україні.
«Шановні росіяни, якщо у вас залишилася хоч краплина любові до нас, українців, перестаньте навіть у приватних бесідах називати нас «фашистами», «бендерівцями», «нацистами» і «націоналістами»! Ці слова вбивають! – пише протоієрей Георгій Коваленко. - Згадайте слова Спасителя (Мф. 5, 21-22)*!»

Речник УПЦ відзначає, що попри криваві сутички в Києві, українці не вели боротьби проти росіян, російськомовних чи канонічної правосл ... Читати далі »
Просмотров: 2497 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.02.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^