Вівторок, 18.01.2022, 21:05
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 13
У Ватикані 13 лютого 2014 року повідомлено про те, що Святіший Отець, взявши до уваги створення Кримського екзархату УГКЦ та призначення дотеперішнього Екзарха Одесько-Кримського владику Василя (Івасюка) Єпархом Коломийсько-Чернівецьким УГКЦ, дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів Екзарха Одеського, яким став отець Михайло Бубній, ЧНІ, дотеперішній настоятель монастиря отців редемптористів в Івано-Франківську та парох парафії Матері Божої Неустанної Помочі. Йому надано титулярний осідок Тубурсіко-Буре.

Про це повідомляє сайт Радіо Ватикану.
Кримський Верховноархиєпископський екзархат утворений шляхом виокремлення його з дотеперішнього Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. Він охоплює територію Автономної Республіки Крим з осідком у Сімферополі.

Відповідно до церковного законодавс ... Читати далі »
Просмотров: 2666 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.02.2014 Коментарі

Як повідомляє France24, міністр освіти Франції Вінсент Пейон погрожує санкціями батькам, які не бажають пускати своїх дітей в школу через введення уроків, на яких молодшим школярам розповідається, що вони не народжені хлопчиками і дівчатками, а можуть вибрати свою стать самостійно, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Пролайф Беларусь.
Тисячі батьків отримали смс-повідомлення, що пропонують не відправляти дітей до школи 30 січня 2014 року. У повідомленні також сказано, що з 1 вересня в дитячих садах почнуться уроки сексуального просвітництва, «що супроводжуються практичними прикладами».

Реакція з боку влади та адміністрацій шкіл послідувала негайно. Вінсент Пейон закликав працівників освіти по всій країні викликати батьків, які бойкотують шкільні заняття, і нагадувати їм, що відвідування ... Читати далі »
Просмотров: 2525 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.02.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^