Субота, 17.04.2021, 03:10
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 03
Одночасно в 7 столицях Європи пройшли марші, організовані асоціаціями за сім`ю під гаслом «Stop Familifobia». Сотні тисяч людей вийшли на демонстрації в Парижі, Брюсселі, Мадриді, Люксембурзі, Римі, Варшаві, Бухаресті. У французькому Ліоні також пройшла демонстрація, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Седмица.ru.

7 основних вимог учасників демонстрацій опублікував портал ReligionenLibertad:

1. Захист інтересів дитини - проти усиновлення одностатевими парами.

2. Захист права дитини мати тата і маму.

3. Захист прав жінок проти розширення законодавства, що дозволяє їх комерційне використання як «сурогатних матерів».

4. Відновлення в законодавстві поняття про шлюб як союз чоловіка і жінки.

5. Захист свободи освіти для дітей - проти догм гендерної ідеології в школах.

6. Захи ... Читати далі »
Просмотров: 2550 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 03.02.2014 Коментарі

Комуністична партія України на сторінках державної газети «Голос України» виступає за делібералізацію українського релігійного законодавства.

Серед інших, переважно політичних вимог, комуністи розмістили свої пропозиції до статті 35 Конституції України, яка, як відомо, запроваджує свободу совісті та релігії. Зокрема, комуністи пропонують її доповнити наступним параграфом: «Релігійні об’єднання, діяльність яких підриває основи державності України, моральності українського суспільства та завдає шкоди здоров’ю людей, створює загрозу їх життю, на території України заборонені».

Член Президії КПУ та народний депутат України Олександр Голуб зазначає, що зміни до Конституції саме сьогодні необхідні з двох причин. По-перше, коментує він, «в країні на даний момент діють десятки «сект», які, чесно кажучи, проповідують тоталіта ... Читати далі »
Просмотров: 2453 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 03.02.2014 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^