Вівторок, 13.04.2021, 07:37
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Грудень » 11
Група священиків УПЦ (МП) звернулася з посланням до усіх людей доброї волі, в якому задекларувала бажання зблизитися з християнською Європою.

«Ми — за зближення з християнською Європою. З базовими єропейськими цінностями, які є за своїм підґрунтям цінностями християнськими. Це:
правда
справедливість
свобода
цінність кожної особистості

Борючись за ці ідеї, ми самі маємо вже зараз бути нормальними людьми — такими, з якими хочеться жити поруч. Разом будувати майбутнє. Ми — не проти тих, хто по той бік майдану. Ми не проти тих, хто обманутий. Ми проти того, щоб обманювали їх та нас. Ми проти усілякого беззаконня та насильства.

Молімось про перемогу правди та про мир! Піддаваймо все критиці! Оцінюймо розумом усе, що чуємо з усіх боків!

НЕ ВЕДІМОСЬ НА СЦЕНАРІЙ НАСИЛЬСТВА, ВІД КОГО Б ВІН НЕ ПОХОДИ ... Читати далі »
Просмотров: 2491 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.12.2013 Коментарі

Святий преподобномученик і сповідник Стефан Новий народився у 715 році в Константинополі в благочестивій християнській сім’ї. Його батьки , маючи двох дочок, молили Господа. Про народження сина.. Новонародженого Стефана мати принесла у Влахернський храм на честь Пресвятої Богородиці і присвятила Богу.

У той час імператор Лев Ісавр ( 716-741 рр.) почав гоніння на святі ікони і на їхніх шанувальників. Прихильники іконоборчої єресі при підтримці царя захоплювали головуючі позиції в імперії та Церкві. Гнане сильними світу цього збереглося віддалених від столиці монастирях, в усамітнених келіях і в серцях мужніх і вірних своїх послідовників. Православні батьки святого Стефана, сумуючи через навколишнє нечестя віддалились з Константинополя у Вифанію, а свого шістнадцятилітнього сина віддали на послух блаженному Іоанну, який подв ... Читати далі »
Просмотров: 2286 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.12.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^