Середа, 30.09.2020, 00:25
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Грудень » 02
«Усі храми УГКЦ у Києві від сьогодні будуть відкриті цілодобово. У них буде проводитися безперервна молитва. Усі потребуючі можуть тут отримати духовну підтримку, взяти участь у молитві, а також відпочити та покріпи свої фізичні сили».

Про це Департаменту інформації УГКЦ повідомив митрофорний протоєрей Ігор Онишкевич, протопресвітер Київського протопресвітерства.

За словами о. Ігоря, важливо, щоб усі вірні нашої Церкви, як ті, які залишилися у своїх домівках, так і ті, що перебувають на майданах Києва, взяли участь у молитві за краще майбутнє нашої країни. «Адже всяке добро походить від Господа Бога», – зазначив протопресвітер.

Як ми повідомляли, Блаженніший Святослав закликав усіх вірних УГКЦ та людей доброї волі до загальнонаціональної безперервної молитви за мир і кращу долю України.

Храм ... Читати далі »
Просмотров: 2480 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.12.2013 Коментарі

Дві третини учасників всенародного референдуму в Хорватії висловилися 1 грудня 2013 року за конституційну заборону на одностатеві шлюби, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на pro-life.by та mk.ru.

Шлюб - це союз чоловіка і жінки. Таке формулювання буде міститися в Конституції Хорватії після того, як більшість учасників проведеного в цій країні в неділю референдуму висловилися проти легалізації гомосексуальних шлюбів. Уряд, який поділяє «базові європейські цінності» щодо легалізації збочень, не зміг переконати своїх громадян визнати законність ЛГБТ-шлюбів.
За попередніми даними, проти одностатевих шлюбів висловилися близько 66%, тих, що проголосували. Тепер до Конституції країни буде внесено чітке визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки. Виборчим правом на цьому референдумі володіли май ... Читати далі »
Просмотров: 2514 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.12.2013 Коментарі

Ця неймовірна сцена мала місце декілька днів тому в соборі міста Сан-Хуан (Аргентина). Віряни - католики захищали свою церкву від нападу прибічників абортів, агресивних гомосексуалістів та лівих радикалів, деякі з яких, що були схожими на жінок закликали спалити храм.

Витримуючи зневагу і приниження християни при цьому не проявляли насильства, будучи стриманими і спокійними, на відміну від нападників…

Не рекомендується переглядати дітям.

Відео за посиланням:

Просмотров: 2454 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.12.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^