Середа, 03.03.2021, 03:59
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 27
Під час Телемарафону «Вихід є» на каналі ТВі архиєпископ Євстратій, речник Київської Патріархії, коментуючи події на Євромайданах України, наголосив, що зараз в Європі ні в кого не підніметься рука написати, що Україна – неєвропейська країна.

«Після того, що відбувається зараз в Україні, Європі буде значно складніше сказати «ні». Ще 10 років тому сама ідея про укладення угоди про асоціацію викликала усмішку у деяких європейських дипломатів. Зараз зовсім інша ситуація. Коли укладалася угода, одним з пунктів записали, що Україна – це країна з європейською ідентичністю. Хоча ще декілька років тому одним із основних полемічних елементів українсько-європейських відносин було те, чи відкриває Угода про асоціацію можливість до вступу в Євросоюз. Європейські політики всіляким чином намагались підкреслити, що угода про Асоціацію – ц ... Читати далі »
Просмотров: 2461 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.11.2013 Коментарі

Бойовики ісламістських угруповань вторглися в сирійське місто Дейр Атія, на північ від Дамаска, сіючи на своєму шляху терор, смерть і руйнування, передає агентство Fides. Напад мав місце 22 листопада 2013 року, повідомили представники Антіохійської Православної Церкви.
Бойовики увійшли в муніципальну лікарню і взяли хворих, які там перебували, у заручники. Музей в Дейр Атія, де зберігалися тисячі пам'яток старовини і дорогоцінних археологічних знахідок, був повністю спустошений і пограбований. Не тільки християнські церкви міста, але й мечеті отримали сильні пошкодження. Багато будинків християн були пограбовані, а цивільні особи захоплені в полон і використані ісламістами в якості «живого щита» в ході військових дій проти урядових військ.

Ситуація в Дейр Атія особливо важка для християн. Насе ... Читати далі »
Просмотров: 2430 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.11.2013 Коментарі

Влада нас водила за ніс. Народ це відчув, зрушився - і це дуже-дуже добре, бо люди пішли за свої корінні інтереcи, за свободу.

Так пояснив Блаженніший Любомир (Гузар) появу у багатьох містах України майданів на підтримку євроінтеграції України у коментарі київському журналісту Дмитру Крикуну.

«Трохи жаль, що старші люди цю акцію молоді не так активно підтримують. Але зрозуміло, що зараз саме молодь має бути особливо зацікавленою – бо це їх майбутнє», - сказав екс-глава УГКЦ.

Архиєпископ-емерит зауважив, що тільки народ є носієм правди і влади.

«Важко сказати, яка була мотивація політиків, що вони прилучилися до Євромайдану громадськості. Але дякую Богу, що це сталося. Сподіваюсь, що політики вчинили це з шляхетних мотивів. Вони починають думати по-державницьки, і це великий момент, Це дуже добре, що вон ... Читати далі »
Просмотров: 2320 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^