Понеділок, 08.03.2021, 14:06
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 15
8 листопада 2013 року, в римо-католицькому храмі на Новолипках (Варшава) відбувся закритий показ мод відомого у Польщі дизайнера Мацєя Зеня.
Чимало католиків відчули себе глибоко ображеними місцем презентації, вважаючи, що в сакральному місці подібні заходи не повинні відбуватися. «Зачепило мене. Сильно зачепило, — написала Агата Слюсарчик у своєму відгуку під заголовком «Бог моди». — У наших храмах, буває, крутять кіно, відбуваються концерти, конференції, зустрічі з запрошеними гістьми, або театральні вистави. Та мені найбільше стало боляче від того, що організатори [показу мод] зробили з Божого дому євангельське торговище».

На обурення вірних одразу ж відреагувала Варшавська курія, видавши заяву: «Отець настоятель парафії висловив згоду на згадану презентацію, маючи сподівання і запевнення, що це ... Читати далі »
Просмотров: 2505 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.11.2013 Коментарі

Депутати Самарської області направили до комітету Держдуми Російської Федерації з охорони здоров'я законопроект про внесення зміни до статті 35 федерального закону "Про обов'язкове медичне страхування в Російській Федерації", що передбачає встановити законодавчу заборону на фінансування абортів за рахунок бюджетних коштів, за винятком здійснення абортів за медичними показаннями і за умови наявності неминучої загрози життю жінки, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Православие.by.
Але при цьому жінка не позбавляється можливості реалізації свого бажання за рахунок власних коштів, говориться в пояснювальній записці до законопроекту, опублікованій на сайті Держдуми.

Як заявили в Самарській губернській думі, чинна редакція згаданого федерального закону не містить конкретизації умов надання медичної допомоги при здійсн ... Читати далі »
Просмотров: 2432 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.11.2013 Коментарі

У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження об’єктів культурної спадщини”, який передбачає запровадження відповідальності за бездіяльність, внаслідок якої відбувається знищення зазначених об’єктів.

Як повідомляється на сайті ВР, авторами відповідного законопроекту (№3613) є народні депутати Дмитро Андрієвський, Олександр Бригинець (з фракції "Батьківщина), Олександр Нечаєв (фракція Партія регіонів), Руслан Марцінків (фракція "Свобода”).

Зокрема, даним законопроектом передбачено внести зміни до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», якими передбачити, що «обов`язковою складовою історико-архітектурного опорного плану населеного пункту є визначення допустимої висотності нової забудови, яка не повинна перевищувати історично складеної висотності в м ... Читати далі »
Просмотров: 2373 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^