Понеділок, 01.03.2021, 10:09
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 14
Священний Синод Елладської Православної Церкви засудив вбивство членів партії «Золотий Світанок» («Золота Зоря») і закликав греків до національної єдності, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на сайт Свята Гора.
У середу 13 листопада 2013 під головуванням Архієпископа Афінського і Всієї Греції Ієроніма відбулося друге листопадове засідання Священного Синоду Елладської Православної Церкви.

У зв'язку з нещодавнім трагічним вбивством [1] двох членів партії «Золотий Світанок» і важким пораненням третього учасника організації, Священний Синод заявив, що:

«1 . Висловлює співчуття родичам убитих і молиться за упокій їх душ

2. Молиться про одужання пораненого молодого чоловіка

3. Засуджує будь-які прояви насильства, незалежно від того, звідки вони виходять. Закликає всіх без в ... Читати далі »
Просмотров: 2568 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.11.2013 Коментарі

Неповносправність – не дар, а велике страждання. Осіб, які діткнені нею, люди дуже часто не розуміють, а навіть відкидають, відштовхують. Але є даром те, що сховано всередині: вміння таких людей любити й приймати любов. Ці особи є даром також і тому, що вчать нас відкриватися до іншої людини і виходити їй назустріч у любові та готовності допомогти. Про це йдеться у Пастирському слові Блаженнішого (Святослава), Глави УГКЦ, про дар осіб з розумовою неповносправністю.

Це Послання 17 листопада буде зачитано у всіх храмах УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Верховний Архиєпископ УГКЦ підкреслив, що Бог однаково любить кожну людину, здорову чи неповносправну. Проте особи з неповносправністю, які становлять значну частину населення будь-якої країни, послані до нас як носії особливої Божої благодаті і благословення ... Читати далі »
Просмотров: 2408 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.11.2013 Коментарі

У м. Прудентополіс-Парана 12 листопада 2013 року громада УГКЦ на чолі з владикою Володимиром (Ковбичем), ЧСВВ відзначила 1025-ліття Хрещення України.

На площі Вокзалу в Прудентополіс владика Володимир освятив таблицю з написом: "Святкування 1025 –ліття Хрещення України на місці, де стояла перша українська церква в. Прудентополіс».

На початку церемонії парох Єфрем Крефер, ЧСВВ сказав: «Ми зібрані на цьому місці, перед оцим Пропам’ятним Хрестом, щоб пригадати, що тут, на цій "Марці Хреста” наші попередники побудували першу українську церкву в м. Прудентополіс (церкву Святого Василія Великого), даючи цим засвідчення своєї великої віри. І ми вибрали це місце, цю "Марку Хреста”, щоб розпочати тут святкування 1025 ліття Хрещення України, коли 988 року, на берегах Дніпра, Князь Володимир Великий проголосив християнство офіц ... Читати далі »
Просмотров: 2434 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^