Понеділок, 08.03.2021, 12:59
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 13
За словами митрополита Калаврітського і Егіалійського Амвросія, Вселенський Патріарх Варфоломій своїми діями кидає виклик грецькому суспільству, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на сайт Свята Гора.
Відомий ієрарх Елладської Православної Церкви митрополит Амвросій піддав нищівній критиці дії Константинопольського Патріарха Варфоломія, який нещодавно здійснив черговий візит в Елладську Церкву.

Владика Амвросій, перш ніж перейти до критики дій Константинопольського Патріарха, з великою повагою відгукується про нього, як про Главу всього Православ'я (??? – ПО), однак зауважує, що подібний стан в жодному разі не робить його «непомильним», на зразок того, «що стверджують протягом століть про Папу римо-католики».

На думку ієрарха Елладської Церкви, коли помилки відбуваються публічно, т ... Читати далі »
Просмотров: 2355 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.11.2013 Коментарі

У листопаді 2013 року Папська Рада в справах сім’ї організувала два Міжнародні симпозіуми, присвячені сім’ї.

Перший із них пройде 13 листопада. Це Міжнародний екуменічний день на тему: «Православні й католики спільно за сім’ю», організований разом з Папською Радою сприяння єдності християн та Відділом зовнішніх зв’язків Московського Патріархату.

Як наголосив архиєпископ Вінченцо Палья, Президент Папської Ради в справах сім’ї, усі християни повинні спільно свідчити красу сім’ї, добру новину Євангелія, спільно захищати цінності родинного життя перед обличчям дедалі зростаючої загрози їх девальвації. Настав невідкладний час, щоб християни цінували та поділяли те, що їх зближує, а не наголошували на різницях, роблячи це не в ім’я богословського мінімалізму, але задля поглиблення і взаємозбагачення єдиної істини та місії ... Читати далі »
Просмотров: 2407 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^