Понеділок, 08.03.2021, 13:20
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 12
Згідно з техзавданням стан пам’ятки визначений як частково аварійний: зафіксовані підвищена вологість стін та склепінь споруди, замокання фундаментів від поверхневих вод.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник 6 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня «Україна-Реставрація» на реставраційно-консерваційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури «Церква Спаса на Берестові». Вартість угоди склала 9,14 млн грн. Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Згідно з техзавданням стан пам’ятки визначений як частково аварійний: зафіксовані підвищена вологість стін та склепінь споруди, замокання фундаментів від поверхневих вод. З метою усунення причин, що створюють вказані проблеми, у це ... Читати далі »
Просмотров: 2426 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.11.2013 Коментарі

Європейський суд з прав людини ухвалив, що цивільне законодавство Греції порушує Європейську конвенцію з прав людини, оскільки закони країни не передбачають можливості укладення гомосексуальних цивільних союзів, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Седмица.ru.
«Суд повторив, що одностатеві пари повинні мати таку ж можливість, як і пари з різним статтю, для вступу в стабільні та довготривалі відносини», - йдеться в прес - релізі Європейського суду від 7 листопада 2013 року.

Суд наказав, щоб Греція відшкодувала збитки гомосексуальним парам, які подали позов проти своєї країни, звинувачуючи її в дискримінації, передає агентство CWN.

Просмотров: 2500 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^