Понеділок, 08.03.2021, 13:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 11
«Ми повинні поводитися як перші християни». Монастир Григоріат на Святій Горі Афон висловився відносно відміни недільного вихідного дня.

Грецький парламент прийняв у цьому році ще один антихристиянський закон. Повним ходом йде подальше руйнування православної християнської ідентичності новогрецької держави, всупереч волі героїв грецького повстання, що своєю кров'ю заплатили за її створення.
Окремої похвали заслуговує реакція профспілок і громадських організацій, які на собі відчули дію цього закону. Нас також втішив і протест з боку Преосвященних архіпастирів і духовенства Елладської Церкви.

Однак сьогодні після того, як депутати проголосували за прийняття даного закону, відповідальність за його виконання лягає на плечі православних християн. Хоча застосовуватися він буде обмежено лише в дея ... Читати далі »
Просмотров: 2433 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.11.2013 Коментарі

Собор св. Симеона Стовпника в кількох десятках км від Алеппо став ще однією мішенню ісламістів в Сирії. 5 листопада 2013 року "сили опозиції" атакували руїни монастиря, що вважається однією з найбільших святинь християнського світу, повідомляє Fraternité Chrétienne Sarthe – Orient.
Згідно зі статистикою того ж порталу, що посилається на дані супутникового каналу Ishtar, понад 10 тис. пам'яток і 40 музеїв зазнали руйнувань з часу початку військового конфлікту в Сирії.
Монастир св. Симеона Стовпника (Калат- Семан) був побудований в кінці V ст. з ініціативи послідовника св. Симеона св. Даниїла Стовпника. Будівництво почалося при імператорові Зиноні (474-491 рр..) і тривало з 476 по 490 р. На вершині пагорба звели мартирій, побутові споруди та будинок прочан. Мартирій з ... Читати далі »
Просмотров: 2420 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^