Понеділок, 08.03.2021, 14:29
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 07
Відомій телеведучій норвезького NRK Сів Крістін Селлманн керівництво телеканалу заборонило носити кулон із хрестом.
Рішення було прийнято після розгляду скарг з боку мусульман і войовничого атеїста. Вони висловили своє обурення тим, що в диктора під час передачі на шиї видно кулон з хрестиком розміром 1.4 см.

Управління NRK посилається на правило, яке рекомендує телеведучим одягатися нейтрально і уникати політичних і релігійних атрибутів.
Сааме Селлманн підкреслює, що мова йде не про конфлікт між нею та керівництвом, а про неприйняття частиною населення Норвегії християнської символіки та небажанні норвежців відстоювати свою християнську історію та культуру.

Після подібного можна лише очікувати, що Норвегія замінить свій державний прапор і забере з нього хрест.
Просмотров: 2619 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.11.2013 Коментарі

Лайкою і яйцями зустріли гомо-терористи учасників театралізованого перформансу проти гомосексуалізації України біля посольства Німеччини 5 листопада 2013 року.
Акцію «Традиційні цінності - ja! Гомосексуализації - nein!» організувала громадська організація «Батьківський комітет України».

Акція спрямована проти поширення гомосексуалізму в Україні фондами та організаціями, пов'язаними з урядом і політичними партіями Німеччини. Активісти також виступали проти підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Під час і після акції з другого поверху сусіднього будинку кидали яйця, звучали образи і лайка на адресу активістів і міліціонерів.

«Гомо - терористи проявили агресію проти мирного театралізованого перформансу . Це показує як так звана толерантність в кінцевому підсумку призводить до гомодиктатури ... Читати далі »
Просмотров: 2559 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.11.2013 Коментарі

30 жовтня 2013 року в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія, з благословення Митрополита Київського і всієї України УПЦ (МП) Володимира (Сабодана) та за редакцією професора архімандрита Віктора (Бедь), вийшов з друку в двох томах Служебник українською та церковнослов'янською мовами, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на uuba.org.ua. 
Видання приурочено до 1150-річчя заснування Української Православної Церкви (на той час Руської) з центром Митрополії у Києві (862(3) за часів правління блаженного князя київського Оскольда і Святійшого Фотія, патріарха Константинопольського та 10-річчя початку богословсько-освітньої діяльності Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія.

Служебник виданий в двох томах – перший том ... Читати далі »
Просмотров: 2552 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.11.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^