Середа, 20.10.2021, 15:25
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Жовтень » 24
З погляду християнина, сім’я – інституція, установлена самим Творцем як нерозривна і плідна єдність чоловіка та жінки. Тільки така сім’я може дати належне виховання дітям. Про це cказав Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) 24 жовтня у Києві під час круглого столу на тему соціального сирітства.

Публічна дискусія на цю тему відбулася в приміщенні Комітетів Верховної Ради України з ініціативи між фракційного депутатського об’єднання «Рівноправ’я».

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, на круглому столі, за участю Юрія Павленка, Уповноваженого Президента України з прав дитини, народних депутатів, участь також брали представників громадських організацій та благочинних фондів зокрема йшлося про соціальне сирітство серед родин українських трудових емігрантів.

Патріарх Святослав у своєму слові розповів учасникам захо ... Читати далі »
Просмотров: 2447 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.10.2013 Коментарі

Майновий комплекс військового містечка №212, що розташований у Львові на вулиці Пекарській, 57-59, передадуть Львівській ОДА, яку очолює Віктор Шемчук. Згідно із розпорядженням уряду, Львівська ОДА в свою чергу повинна передати комплекс у власність Львівської єпархії Української Православної Церкви.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну від 17 жовтня 2013 року, повідомляє ZAXID.NET.

Як відомо, у вересні 2013 року Міністерство оборони звернулося до керівництва Львівської ОДА з проханням передати УПЦ (МП) майновий комплекс військового містечка №212 на вул. Пекарській. Цей комплекс межує поруч із храмом Христа Спасителя, яким опікується громада Християн віри Євангельської.

У 1992 році держава передала його Українській Християнській Місіі відродження і милосерд ... Читати далі »

Просмотров: 2649 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.10.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^