Неділя, 28.11.2021, 16:30
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Жовтень » 01
Вночі 29 вересня 2013 року зі Кафедрального собору УПЦ КП святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі була викрадена старовинна ікона. Місцевий архієрей оцінює її вартість сумою в 150 тисяч доларів, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на investigator.org.ua.
«Були розбиті вікна. Невідомі проникли в приміщення і вкрали ікону 1860 року. Вартість ікони сьогодні на чорному ринку близько 150 тисяч доларів», - розповідає архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

Разом з тим, священнослужитель підкреслив, що це вже не перша крадіжка в соборі і звертає увагу на бездіяльність правоохоронних органів.

«Ми повідомляли про те, що в будівлі з'являються люди сумнівної зовнішності. Але міліція Центрального району ігнорувала всі наші звернення і заяви. Це вже не перша кра ... Читати далі »
Просмотров: 2676 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.10.2013 Коментарі

Преподобний Євменій від юності вирізнявся чеснотним життям. Він прагнув служити Єдиному Богу і тому уникав мирських спокус. Піклуючись проспасіння душі, все своє майно він роздав убогим. З благословення божого преподобний Євменій був обраний і висвячений на єпископа Гортинської Церкви на острові Крит. Святитель як милостивий батько утішав своїх духовних дітей у їхніх скорботах, допомагав сиротам і немічним. Його молитви були настільки сильними перед Богом, що одного разу під час засухи він звів на землю рясний дощ. Святий Євменій ревно і мудро захищав православну віру єресі монофелітів, що з’явилася у той час. За противлення єресі святитель відбував заслання в Фиваїді, де й упокоївся в VII ст. Тіло його було перенесено і поховане в Гортині.

Просмотров: 2645 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.10.2013 Коментарі

Верховний муфтій Саудівської Аравії Абдул Азіз бен Абдулла виступив з черговим закликом знищити всі церкви на Аравійському півострові.
Муфтій заявив, що іслам в королівстві є єдиною законною релігією, і навів слова пророка Мухаммеда про те, що "на Аравійському півострові не повинно бути двох релігій".

З такою заявою він виступив після презентації кувейтським парламентарієм Осамою Аль-Мунавер проекту закону, що забороняє будівництво нових неісламських культових споруд у Кувейті.

У Саудівській Аравії, за різними даними, трудяться від 3 до 4 млн. іммігрантів-християн.

Нагадаємо, Саудівська Аравія є стратегічним союзником Сполучених Штатів Америки в регіоні. А державною релігією в країні є ваххабізм, одна із течій в сунітському ісламі. Прибічники цієї течії називають себе також салаф ... Читати далі »
Просмотров: 2554 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.10.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^