Субота, 16.01.2021, 10:04
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 24
Преподобний Силуан Афонський (Семен Іванович Антонов) народився в селі Шовському (Тамбовської губернії) в селянській сім’ ї. В 19 років він пережив благодатне відвідання. Коли, незабаром юність почала заглушувати пам’ять про нього заклик був повторений Самою Богородицею. Семен кардинально перемінив своє життя і вирішив піти в монастир. Після закінчення військової служби Семен пробув вдома лише тиждень і поїхав на Святу гору Афон. До руського Пантелеймонового монастиря він прибув восени 1892 р. Першим послухом брата Семеона стала робота на млині. Незабаром він отримав від Пресвятої Богородиці великий і рідкісний дар. Хоча недосвідченому ченцю часто доводилося терпіти бісівські напади.

Через півіроку боротьби з ними брат Семеон занеміг, він вдчув себе повністю покинутим, його душу охопив пекельний смуток. Через годину молодом ... Читати далі »
Просмотров: 2552 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.09.2013 Коментарі

Суд Єгипту постановив заборонити діяльність "Братів-мусульман" на території країни.

За рішенням суду ісламістське асоціація, яка веде свою історію із 1928 року, має бути розпущена, передає Українська правда.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що підлягають арешту всі фінансові активи та майно "братів" і підконтрольних їм структур, включаючи офіси та представництва.

17 вересня 2013 року офіційний представник ісламістського асоціації Брати-мусульмани Гіхад аль-Хаддад був арештований у Каїрі.

Поліцейські затримали його в районі Наср-Сіті разом з п'ятьма іншими ісламістами, серед яких колишній губернатор провінції Калюбія Хуссам Абу Бакр.

Повідомлялося, що Аль-Хаддад буде відправлений до в'язниці Тора, де утримуються заарештовані раніше керівники Братів-мусульман , у тому числі духовний лідер ісламістів Муха ... Читати далі »
Просмотров: 2502 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.09.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^