Субота, 16.01.2021, 09:16
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 19
Голова Ради ЄЦН Ніколаус Шнайдер висловився за більш широке визнання одностатевих пар в церкві. На його думку, навіть Біблія не виключає можливості визнання одностатевих пар.

Тема гомосексуальності стала для протестантів справжнім випробуванням, пише портал evangelisch.de. У наступному році церковний парламент Євангелічної церкви Берліна - Бранденбурга - Сілезької Верхньої Лужиці повинен вирішити питання про спеціальний чин благословення одностатевих пар.

Як заявив прес-секретар церкви Хайке Крон, в 2014 р. Синод обговорить теологічні та пастирські питання. Церковне керівництво протестантів Ганновера також розробляє службу для благословення одностатевих пар, заявив єпископ Ральф Майстер. Але це богослужіння буде відрізнятися від традиційного чину вінчання.

У цілому 20 Євангелічних церков досі не визначилися у ... Читати далі »
Просмотров: 2561 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 19.09.2013 Коментарі

Релігійну спільноту України завжди турбує, коли у Верховній Раді голосують за так звані європакети, оскільки українські парламентарі часто голосують вибірково за закони, які необхідні для євроінтеграції.

На цьому наголосив Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав (Шевчук) в інтерв’ю газеті Львівської обласної ради.
За словами Предстоятеля Церкви, в українському суспільстві поширюється толерантне ставлення до нетрадиційних – гомосексуальних – шлюбів. «Гармонізуючи українське законодавство з європейським, ми дуже швидко переймаємо хвороби західного суспільства. Зауважу, в європейському законодавстві немає й згадки про християнське коріння культури. Ми помиляємося, коли думаємо, що задля бажаного європейського достатку повинні перехворіти цими недугами», – відзначає Блаженніший Св ... Читати далі »
Просмотров: 2515 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 18.09.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^