Неділя, 17.01.2021, 10:47
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 12
Саудівська Аравія направила до Сирії на боротьбу з військами президента республіки Башара Асада майже 1300 ув'язнених, засуджених до смертної кари. 

Як пише на своєму сайті американська газета USA Today, ще в квітні нинішнього року міністерство внутрішніх справ Саудівської Аравії запропонувало 1239 ув’язненим, засудженим до смертної кари, помилування та щомісячну грошову виплату їх сім'ям в обмін на участь в бойових діях в Сирії.

Видання зазначає, що серед ув'язнених, відправлених на боротьбу з режимом Асада, є громадяни Афганістану, Єгипту, Іраку, Йорданії, Пакистану, Сомалі, Судану, Сирії, Кувейту та Ємену. Всі вони були засуджені в Саудівській Аравії до смертної кари за вбивства, зґвалтування або розповсюдження наркотиків.

Просмотров: 2595 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.09.2013 Коментарі

Цьогоріч вперше до уваги учасників ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка будуть презентовані результати втілення масштабного науково-богословського проекту, що передбачає не лише переклад українською мовою та редагування богослужбової літератури, але й актуалізацію богословської спадщини Святих Отців І тисячоліття від Р. Х. Подія відбудеться за участі Патріарха Філарета з презентацією означених видань – "Українська "Палінодія” ХХІ ст”.

Ініціатором та безпосереднім учасником і виконавцем проекту став сам Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, котрий залучив до співпраці представників духовенства, духовних навчальних закладів, а також державних науково-дослідницьких та освітніх установ.
Просмотров: 2463 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.09.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^