Середа, 03.03.2021, 03:46
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 05
21 вересня 2013 року в Мінську планується проведення першого загальнонаціонального Маршу на захист життя і сім'ї. Марш на захист життя і сім'ї - вуличний хід, що став традиційним у багатьох країнах. Багатотисячні марші на захист життя щорічно проходять у Польщі, Чехії, Італії, Ірландії, США, Канаді, організаторами виступають активісти руху на захист життя (Pro- life). 

Мета маршу - привернути увагу до проблеми захисту життя ненароджених дітей та традиційних сімейних цінностей.

Згідно Декларації прав дитини та Конвенції про права дитини, дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист як до, так і після народження.

Проведення таких заходів особливо необхідне суспільству в ... Читати далі »
Просмотров: 2466 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.09.2013 Коментарі

Дітей, яким не виповнилося й десяти років, посвячують у таємниці Камасутри, розповідають про транссексуалів і особливості одностатевої любові. При цьому пропуск заняття може в прямому сенсі дорого коштувати не тільки самому учневі, але і його батькам.

Ролик, який облетів Інтернет: біля будівлі в'язниці батька однієї з багатодітних сімей зустрічає група підтримки. Ойген потрапив за грати за те, що його дочка Меліта пропустила два уроки так званої ''сексуальної освіти'' . Батькам дівчинки прийшло повідомлення про сплату штрафу. Оскільки платити вони відмовилися, справа дійшла до окружного суду. Батька дівчинки засудили до одного дня тюремного ув'язнення.

"Це дивне почуття, коли тебе за щось, у чому ти не винен, заарешто ... Читати далі »
Просмотров: 2484 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.09.2013 Коментарі

Консультації при Раді Європи, які зібрали 70 представників різних релігійних конфесій, дипломатів і вчених, завершилися сьогодні в столиці Вірменії. 

Представники Руської Православної Церкви на форумі з проблем міжрелігійного діалогу закликали міжнародні організації покращити ситуацію з релігійною свободою в Європі та закликали захистити права віруючих на Близькому Сході, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на blagovest-info.

«Дуже прикро, що в світі є країни, в яких людей вбивають через їх релігійну віру. Православні християни стурбовані ситуацією в Єгипті, Сирії, Іраку та деяких інших країнах», - зазначив у своєму виступі представник Московського патріархату при Раді Європи ігумен Филип /Рябих/.

Він особливо підкреслив, що в той же час у країнах ... Читати далі »
Просмотров: 2452 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.09.2013 Коментарі

Різдво християни тепер зможуть відзначати тільки вдома, щоб не "потривожити" релігійні почуття інших громадян.

У Кройцбург, одному з найбільш густонаселених мусульманами районів Берліна, влада заборонила публічне святкування Різдва Христового, передає Mmnews.de.
Різдво християни зможуть святкувати тільки у себе вдома, щоб не потривожити релігійні почуття інших жителів району. Адміністрація округу Фрідріхшайн - Кройцбург прийняла рішення скасувати в цьому і наступних роках публічне святкування Різдва на вулицях і в громадських місцях, а також заборонити вживання християнської святкової символіки в ці дні.

Різдвяна ялинка може бути встановлена ​​тепер тільки в центральній частині міста, виділеній для цього владою заздалегідь, пише "Berliner Zeitung". За заборону святкування Різдва проголосувал ... Читати далі »
Просмотров: 2489 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.09.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^