Субота, 16.01.2021, 09:27
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 02
Перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 1 вересня 2013 р., в контексті трагічної ситуації в Сирії та на Близькому Сході, Папа Франциск оголосив про те, що постановив призначити в усій Католицькій Церкві «День молитви і посту за мир у Сирії, на Близькому Сході та в усьому світі» на 7 вересня, навечір’я Різдва Пречистої Діви Марії за новим стилем.

Святіший Отець закликав усі місцеві Церкви організувати відповідні моління та повідомив, що очолить молитовне чування, що відбуватиметься того дня на площі Святого Петра від 19-ї до 24-ї години. Про це інформує Радіо Ватикан.

Просмотров: 2392 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.09.2013 Коментарі

Розпочався Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння». Бюро УГКЦ з питань екології проводить цей конкурс уже третій рік поспіль з нагоди дня Бога-Творця (1/14 вересня), який християни у всьому світі відзначають як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

Мета конкурсу – плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за створений Богом світ – природу, повідомляє Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

У контексті Року віри та відзначення 1025-ліття Хрещення Русі-України конкурс пропонує чудову нагоду глибше задуматися над одвічною правдою про те, що Бог-Творець і Бог-Спаситель єдині та що свідченням правдивої християнської віри та життя в Христі є також і наше відповідальне ставлення до створеного у Ньому світу – природи.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше як 2 с. А4, шрифт TimesNewRoma ... Читати далі »
Просмотров: 2477 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.09.2013 Коментарі

Ісламісти з Німеччини беруть участь в етнічних чистках у Сирії. За даними німецьких ЗМІ, за напади на християнські села на сирійсько-турецькому кордоні 6 серпня 2013 року несуть відповідальність радикальні ісламські угруповання, до складу яких входять навернені в іслам жителі Німеччини з міграційним тлом, пише журнал FOCUS з посиланням на дані двох західних спецслужб.
В одному з недавніх відео, викладених в інтернет, джихадісти німецькою мовою розповідають про напад на християнські села.

Під час атак були вбиті численні мирні жителі. Відео також демонструє, як ісламістські бойовики опоганюють трупи сирійських солдатів ударами ніг по головах. У Сирії в даний час бореться близько сотні бойовиків з Німеччини.

За даними FOCUS, серед ісламістів числиться колишній берлінський реппер Деніс Куспер ... Читати далі »
Просмотров: 2545 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.09.2013 Коментарі

Козаки просять УПЦ (МП) канонізувати останнього кошового Запорізької Січі Петра Калнишевського. Таке прохання отамани висловили на зустрічі з Запорізьким архієпископом УПЦ (МП) Лукою, яка відбулася 31 серпня 2013 року в рамках засідання Ради отаманів України, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на прес - службу Запорізької єпархії.
Нагадаємо, що 2008 року Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату у зв'язку з 1020-літтям Хрещення Київської Русі-України благословив приєднати праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) до лику святих для загального церковного шанування, занести його ім'я у православний церковний календар, чесні останки праведного Петра вважати святими мощами та віддати їх на волю Божу. Собор благословив будівництво храмів на його честь.

П ... Читати далі »
Просмотров: 2433 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.09.2013 Коментарі

Можлива інтервенція США в умовах, які панують у Сирії вже більше двох років хаосу і кривавої плутанини може стати точкою всесвітнього перелому. Все, що відбувалося і відбувається на Близькому Сході в роки президентства Обами - будь то в Тунісі, Лівії, Єгипті, Сирії або Ємені - є результатом прямого американського втручання у внутрішні справи цих країн ...  
Зараз Обама просто не в змозі визнати, що Сирія встояла під натиском Заходу, ставка США на терор ісламістів себе не виправдала, уряд Асада залишається при владі і чим далі, тим більше населення країни підтримує існуючий в країні режим. Тому агресія, яка готується під цинічним гаслом порятунку мирного населення насправді спрямована на підтримку бунтівників, які терплять поразку.

Головною метою нанесення ракетних і авіаційних ударів є руйнува ... Читати далі »
Просмотров: 2460 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.09.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^