Середа, 03.03.2021, 03:26
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 01
У храмах м.Жовті води (Криворізька єпархія) священики зобов'язані платити податок на опади, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Православіє в Україні.

У повідомленні зазначається, що громаді Троїцького храму УПЦ (МП) в м. Жовті води (Дніпропетровська область , Криворізька єпархія) місцева влада нарахували пеню у розмірі 500 грн. за несплату незвичайного податку.

Настоятель храму протоієрей Олександр Пономаренко на своїй сторінці в Facebook звернувся до отців - настоятелів з ​​питанням: «Хто може дати інформацію з приводу податку на дощові і талі води? Хто платить? У Жовтих Водах вимагають платити по 250 гр. на місяць. Чи є у вас такий податок?»

«А податку на повітря у вас немає?» - була перша реакція побратимів.

Характерно, що в регіоні дощ б ... Читати далі »
Просмотров: 2460 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.09.2013 Коментарі

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив відновити церкву Спаса на Берестові в Києві. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, повідомляє Православний Оглядач з посилання на Урядовий портал.
«У цій церкві знаходиться поховання Юрія Долгорукого - київського князя, який, до речі, заснував Москву. Я був там з метою вивчити питання відновлення цієї церкви», - заявив Микола Азаров.

Він підкреслив, що ця церква - «наше національне надбання», але там більше 20 років практично не ведуться реставраційні роботи.

Церква Спаса на Берестові - стародавня церква в Києві, розташована безпосередньо на північ від Києво-Печерської Лаври і вважається частиною всього історичного комплексу, що відноситься до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Просмотров: 2484 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 31.08.2013 Коментарі

Співпраця Туреччини з міжнародним тероризмом в Сирії і на всьому Близькому Сході набуває все більш значних масштабів. Нові дані, які надходять з охопленого кровопролитними сутичками регіону підтверджують дестабілізуючу роль турецької держави. 

Наведемо деякі подробиці:

30 червня 2013 авіакомпанія Турецькі авіалінії (Turkish Airlines) рейсом 1078 з Тирани в Стамбул перевезла 90 етнічних албанців, які певний час по тому опинилися на території Сирії. На орендованих Туреччиною вантажних літаках з пакистанського Карачі до Сирії були доставлені більше сотні бойовиків - екстремістів.

За останні чотири місяці в Стамбулі було проведено принаймні три наради лідерів руху "Брати- мусульмани" з керівництвом Туреччини, на яких турецька сторона підтвердила свою зацікав ... Читати далі »
Просмотров: 2537 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 31.08.2013 Коментарі

Просмотров: 2452 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 31.08.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^