Четвер, 22.10.2020, 04:47
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 22
Підозрюваного у викраденні настоятельки Свято-Покровського монастиря Калісфенії та її помічниці Катерини, спортсмена і політика Сергія Даніша незабаром випустять з київського СІЗО № 13.

Заради цього мати підозрюваного, як повідомляють Подробиці, внесла заставу - 344 000 100 гривень.

"Гроші збирали родичі та друзі. Чи щось продавали? Цього я не знаю", - каже адвокат Даніша Тетяна Батюсь.

У свою чергу, мати підозрюваного на запитання, де вона взяла такі величезні гроші, відповіла: "Нехай вас це не цікавить. Я вам на це питання відповідати не буду". Друзі Сергія Даніша запевняють, що вони позичили йому гроші.

Згідно з текстом постанови суду, Даниш не має права відлучатися з селища Коцюбинське, де він живе на вулиці Доковскій, і зобов'язаний здати паспорт (паспорти) або будь-які інші документи, які дозволяють йому виїхати за кордон.

Тим часом, захисниця Даніша не виключає, що у слідчих з'являться до її підзахисного нові претензії, і й ... Читати далі »
Просмотров: 2480 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 22.08.2013 Коментарі

Патріарх УПЦ КП Філарет благословив роботу Х Світового Конґресу Українців , який цими днями проходить у Львові, закликав світове українство зберегти самоідентичність та дати гідну відсіч оманливим, напівправдивим цінностям та легалізації гріху.

Про це йдеться у зверненні Глави Київського Патріархату до представників світового українства.

«У непростий час, в якому ми живемо, коли перевіряються на стійкість наші серця і душі, коли всіляко випробовуються наші віра, надія і любов, дуже важливо нам не втратити своєї духовності, зберегти свою самоідентичність як нащадків великого князя Володимира, князів Ярослава Мудрого і Володимира Мономаха, нащадків славних гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, духовних нащадків наших великих святителів Київських митрополитів Іларіона, Макарія і Петра Могили, нащадків велетів ... Читати далі »
Просмотров: 2387 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 22.08.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^