Четвер, 22.10.2020, 03:56
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 17
Згідно з офіційною статистикою, на даний момент у світі проживає близько. 1.5 млрд. мусульман сунітів, 1.1 млрд. католиків і 1 млрд. послідовників індуїстської релігії. Мусульмани чисельно як і раніше залишаються меншістю у Західному світі, однак, демографічні показники свідчать про те, що ситуація незабаром може кардинально змінитися, пише Сanadafreepress.
У Великобританії чисельність мусульман, що регулярно відвідують мечеті, вже давно перевищує кількість прихожан Англіканської Церкви.

Торік ім'я Мухаммед стало найбільш популярним іменем серед новонароджених дітей, випередивши за популярністю імена Джек і Харрі.

У Франції за останні кілька десятиліть мечетей було побудовано більше, ніж католицьких церков, а на півдні Франції мечетей вже більше, ніж церков.

Найбільш популярне подві ... Читати далі »
Просмотров: 2420 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 17.08.2013 Коментарі

Від суботи, 10 серпня 2013 року, літак з банером Holland-demission.fr (Оллнада у відставку.фр) гастролював над пляжами Франції під оплески більшості відпочиваючих.

Професійний пілот Давид ван Емельрійк з борту приватного літака облітає атлантичне узбережжя Франції, демонструє транспарант: «Hollande demission.fr» (Олланда у відставку.фр).
У прихильників імпічменту президента є однойменний сайт.

Пілот відомий як активіст організації «Manif pour tous» (Маніфестіація для всіх), яка, зокрема, заперечує одностатеві шлюби, вважаючи їх біологічною та юридичною аномалією.

За подіями спостерігали тисячі людей в Бордо і Руані, пише, зокрема Lefigaro.

Ймовірно, що подібний сміливий жест в країні, де панує гомодиктура вкрай не сподобався її владоможцям, оскільки відразу після цієї акції у ф ... Читати далі »
Просмотров: 2396 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 17.08.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^