Вівторок, 20.10.2020, 17:58
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 09
Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) запускає соціально-релігійне інтернет-телебачення «Живе. ТБ». Про це 8 серпня під час прес-сніданку зазначив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

За його словами, 9 серпня відбудеться освячення телевізійної студії» і офіційне відкриття інтернет-телебачення «Живе.ТБ». Блаженнійший також пояснив, що проект існуватиме на добровільні пожертви. «Ми будемо просити про допомогу всіх, хто хотів би нам у цій справі допомогти. Про інтернет-телебачення мене запитували молоді люди у цілому світі. В Україні життя нашої церкви дуже активне, і ми не бачимо іншого способу, як донести цю інформацію. Завтра освячення відбудеться у прямому ефірі», – сказав Блаженніший Святослав. Він подякував Богу за те, що телебачення запускається напередодні важливих для УГКЦ подій – освячення Патріаршого собо ... Читати далі »
Просмотров: 2551 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.08.2013 Коментарі

Окрім Папи Теодора ІІ в списку фігурують імена тимчасового президента Адлі Мансура і генерала Абдула Фатаха Аль-Сісі, головного відповідального за переворот 3 липня, який скинув президента Мухаммеда Мурсі з Братства мусульман. Про це ватиканській місійній агенції FIDES стало відомо 7 серпня.

Список імен було знайдено в конверті в одній з мечетей Каїру. Хоча він не був підписаний, влада досліджує цю справу, враховуючи рівень потенційної загрози.

Єгипетські християни, понад 90 відсотків з яких становлять копти, переживають за свою безпеку з того часу, як Теодор ІІ відкрито підтримав переворот у державі. На Синаї вбили двох християн, один з який був священиком. Ще на початку липня коптський папа відмінив свої щотижневі катехези, які він виголошував в катедрі св. Марка. На її зовнішній стіні хтось намалював графіті із на ... Читати далі »
Просмотров: 2368 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.08.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^