Thursday, 19.05.2022, 22:55
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » July » 06
Антігони: «Ми - співтовариство жінок, що виступають на захист фундаментального права та обов'язку бути жінкою». Прекрасні дівчата, одягнені в білі туніки, з французької жіночої спільноти «Антігони», які взяли свою назву на честь героїні трагедії Софокла - ідеалу любові до сім'ї та самовідданості, виступили із зверненням до представниць руху «Femen».

Товариство «Антігони» з'явилося в червні 2013 року. За інформацією паризького журналу «Les Inrocks», учасниці «Антігон» близькі до французької право-політичної організації Bloc Identitaire.

Звернення зачитала Ісоль Тюран, яка, свого часу внедрившись у Femen, провела там під виглядом їх активної учасниці майже два місяці.

Текст звернення:

«Femen, ви заявляєте, що жінки повинні боротися за допомогою фемінізму.

Ми відповідаємо, що жінки повинні боротися ... Read more »
Просмотров: 2735 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.07.2013 Коментарі

У Національному музеї народної архітектури та побуту України в с. Пирогово на околиці Києва 6-7 липня відбудеться свято Івана Купала, на якому буде відкрита експозиція «Дуб Перуна».

Про це заявив голова Опікунської ради Економічної палати торгівлі Ігор Дідковський. Експерти вважають, що просто неба унікальна пам’ятка української культури буде знищена, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Всеукраїнської асоціації музеїв.

«Якщо ставити дуб, то на найближчі 2 тисячі років. Шпаклюватимуть його тріщини, а потім покриватимуть певним розчином. Він буде стояти під відкритим небом і збережеться для наступних поколінь як експонат і духовна святиня», - заявив Ігор Дідковський.

Ідеться про археологічну пам’ятку — дуб 8 ст. н. е., який був знайдений в Дніпрі біля гирла Десни в 1975 році і досліджений Інститу ... Read more »
Просмотров: 2475 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.07.2013 Коментарі

Ось уже кілька днів громадськість шокована трагедією, що сталася у Врадіївці. Ситуацію прокоментував "Православію в Україні" голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовим формуваннями України архиєпископ Августин (Маркевич).

За його словами, такі ситуації в нашій країні, на жаль, не поодинокі. І проблема не в окремо взятому міністерстві, це – трагедія нашого суспільства. Ситуація у Врадіївці – лише один із симптомів, що проявився.

«Коли людський організм хворий, …треба лікувати весь організм, не лише вживати антимікробні засоби, а й все робити для зміцнення імунної системи організму. Правоохоронні органи – це якраз і є імунна система державного організму, де Президент – голова, всі інші відомства і структури – відповідні органи, зокрема, фінанси – кровоносна система, а правоохо ... Read more »
Просмотров: 2450 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.07.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^