Thursday, 19.05.2022, 23:04
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » July » 01
Из лаосских деревень принудительно выселяют семьи христиан. Согласно Christian Solidarity Worldwide Hong Kong, власти Кенг-Кхен (район Чомфет, провинция Луанг-Праванг) приказали христианам незамедлительно покинуть деревню, если они не отрекутся от веры.

В Санам после 2 лет преследований семьи христиан получили официальное требование уйти из деревни. Кроме того, 18 членов семей Сер, Таам и Тхунг с прошлого года лишены документов, удостоверяющих личность.

Большинство жителей Лаоса исповедуют буддизм. Христиане составляют только 1.5 % населения. Местные коммунистические власти обвиняют христиан в том, что они представляют угрозу для политической системы. Однако лаосская Конституция гарантирует право христиан и других религиозных меньшинств на свободное исповедание своей веры.

Просмотров: 2552 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.07.2013 Коментарі

Європарламент формує нову політику тиску на країни з традиційними формами сімейних відносин. Захист прав сексменшин оголошено політичним пріоритетом по обидві сторони океану. Норвезька депутат-соціаліст Хокон Хогла підготувала Резолюцію ПАРЄ, яка є відображенням політики європейської гомодиктатури.
Страсбург, 27.06.2013 - Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) закликала Раду Федерації Росії відхилити закон про так звану «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх», а парламент України не продовжувати розглядати законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму. Асамблея, зокрема. висловила жаль з приводу одноголосного схвалення Російською Думою законопроекту, який, у разі схвалення також Радою Федерації, буде першим законодавчим актом про заборону пропаганди гомосексуалізму, п ... Read more »
Просмотров: 2903 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.07.2013 Коментарі

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит УПЦ (МП) Павло (Лебідь) висловив обурення діями охорони президента Віктора Януковича, яка під приводом безпеки напередодні молебнів за участю глави держави обшукує храми з собаками, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Газета.ua.

"Ми дожилися до того, що охорона в храм заходить із собаками. Нібито так вони забезпечують безпеку. Скільки я наслухався від народу з цього приводу! Ми здійснюємо Таїнство Причастя, а собака - біля Престолу. Це ж осквернення, після такого треба читати чин освячення храму. А служиві цього не розуміють. Президент стоїть спокійно, молиться, а навколо нього нескінченні розмови по раціях, коли мовчати повинна "всяка плоть людська", - сказав архієрей в інтерв'ю виданню "Известия в Україні".

При ... Read more »
Просмотров: 2644 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.07.2013 Коментарі

Помісний Собор УПЦ КП у Зверненні до Предстоятелів Помісних Православних Церков відкинув звинувачення в розкольницькій діяльності та поклав вину за схизму в українській Церкві на дії Московської Патріархії, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на cerkva.info.
У своєму зверненні Помісний Собор УПЦ КП заперечує ярлики навішанні на Київський Патріархат Московським. «…Православна Церква в Україні – розділена. Московський Патріархат намагається трактувати нас і нашу Церкву як «схизматичну групу», а проголошення нею автокефалії – як ініціативу небагатьох осіб заради задоволення націоналістичних прагнень чи особистих амбіцій. І одне, й інше є неправдою», - наголошується у Зверненні.

Далі перераховуються підстави, чому УПЦ КП не можна вважати «схизматичною групою»:

«Ми не є «схизматичною групою», адже нашу Церкву очолює той самий ієрарх, який законно і загальновизнано був обраний Предстоятелем Української Православної Церкви ... Read more »
Просмотров: 2593 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.07.2013 Коментарі

Повідомлення для прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН (1 липня 2013 р.)

27 червня 2013 р. в Києві відбувся Помісний Собор УПЦ КП, в якому взяли участь 155 делегатів – архієреїв, представників від духовенства, чернецтва, духовних навчальних закладів і мирян усіх областей України та єпархій Київського Патріархату закордоном.

Помісний Собор є найвищим органом церковної влади, збирається періодично, один раз на 5 років. Попередній Собор проходив у липні 2008 р. Перед засіданням Помісного Собору та після нього (26 та 28 червня) згідно Статуту Церкви відбулися засідання Архієрейського Собору УПЦ КП.

Помісний Собор заслухав доповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, співдоповідь митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, обговорив питання порядку денного та прийняв низку рішень і документів.

Зокрема, було схвалено нову редакцію Статуту про управління УПЦ КП. Серед інших змін було прийнято рі ... Read more »
Просмотров: 2664 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.07.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^