Вівторок, 26.01.2021, 22:46
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 27
Про одне із ключових рішень Помісного Собору УПЦ КП стало відомо, ще до його початку. Як стало відомо "Комерсант", на ньому будуть внесені зміни до статуту церкви, що передбачають введення нової посади - намісника патріарха. 

За інформацією "Комерсант", посаду патріаршого намісника з сьогоднішнього дня буде займати єпископ Вишгородський, вікарій Київської єпархії Єпіфаній (Думенко), повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Религия в Украине.
Намісник автоматично стане місцеблюстителем патріаршого престолу в разі смерті глави церкви або якщо патріарх не зможе виконувати свої обов'язки. Як пояснили в УПЦ КП, таким чином вони хочуть уникнути ситуації, що склалася в Українській православній церкві Московського патріархату (УПЦ МП), коли під час хвороби глави УПЦ МП митрополита Володимира ар ... Читати далі »
Просмотров: 2436 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.06.2013 Коментарі

Київська міськдержадміністрація погодила проект, який передбачає повернення культових споруд релігійним громадам.

Про це повідомляє депутат від "Батьківщини", главі підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександр Бригинець, якого цитує його прес-служба.

КМДА підтримала проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для повернення культових споруд релігійним громадам", мотивуючи це тим, що він є "актуальним і своєчасним".

"Ніколи київська влада не насмілювалася погодити це питання, хоча спроб з боку Партії регіонів було чимало. Вочевидь, у структурі влади відбулися суттєві зміни. Я маю на руках погодження законопроекту заступником голови КМДА В. Коржом…", - уточнив депутат.

Бригинець пояснив, що цим законопроектом будуть забрані права місцевих влад щодо надання згоди на передачу релігійним громадам культових споруд місцевого та національного значення.

Законопроектом доповн ... Читати далі »
Просмотров: 2556 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.06.2013 Коментарі

26 червня Верховний Суд США ухвалив рішення, відповідно до якого скасовується основне положення федерального закону, яке обмежувало поняття шлюбу як союз між чоловіком і жінкою, повідомляє Сatholicnews.

Рішення ухвалено п’ятьма голосами суддів проти чотирьох. Воно визнає нечинним визначення шлюбу Законом про захист шлюбу 1996 року. Таким чином, особи, які перебувають у легально зареєстрованому шлюбі з партнером тієї ж статі, отримують право на такі ж податкові пільги, допомогу в медичному забезпеченні і права на пенсію, як члени традиційних двостатевих шлюбів.

«Це трагічний день для сім’ї і нашої нації», – йдеться у заяві Конференції католицьких єпископів США, яку вони видали з цієї нагоди.

«Загальне добро усіх, а особливо дітей, залежить від суспільства, яке намагається захищати істину подружжя. Тепер настав час подвоїти наші зусилля у свідченні цієї істини», – пишуть американські єпископи. – «Наша культура занадто довго приймала як належне т ... Читати далі »
Просмотров: 2477 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^