Вівторок, 26.01.2021, 21:28
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 25
Дивовижними подвигами ченців-відлюдників прославилась у 4-му столітті Фіваїдська пустеля, що в Єгипті. Серед них - преподобний Онуфрій Великий. З молодих років він виховувався в одному з фіваїдських монастирів, а потім вирішив наслідувати життя пустельників. Таємно вийшовши з обителі, він побачив яскравий промінь, що вказував йому шлях до місця майбутніх подвигів. Згодом біля печери, де оселився преподобний, виросла пальма. Дванадцять гілок почергово приносили плоди, що втамовували святому спрагу. Православна Церква вшановує пам'ять угодника Божого, який прожив у цілковитій самотності в дикій пустелі 60 років 25 червня (за новим стилем).

Просмотров: 2515 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 25.06.2013 Коментарі

На 362-му пленарному засіданні Єпископи Польщі одноголосно ухвалили текст спільної декларації Римо-Католицької Церкви в Польщі та в Україні, а також Української Греко-Католицької Церкви, пов'язані з 70-ою річницею Волинської трагедії. Декларацію підпишуть 28 червня у Варшаві, повідомляє СREDO.

Ця декларація є черговим етапом процесу польсько-українського примирення, ініціаторами якого 25 років тому стали Католицька Церква в Польщі та УГКЦ. Їхнім останнім етапом був спільний лист двох Церков 2005 року, в якому додали відому фразу: «Ми пробачаємо і просимо пробачення».
Під документом підписалися Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук), Архиєпископ Юзеф Міхалік, Митрополит Перемишля, голова Конференції Єпископату Польщі, а також Архиєпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, голова Конференції Римо- ... Читати далі »
Просмотров: 2494 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^