Субота, 16.01.2021, 09:44
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 23
До списку Всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) внесено ще одну українську номінацію - Херсонес Таврійський.

Про це повідомляє Українська правда.

"В День святої Трійці Україна отримала звістку: в Камбоджі Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО прийняв наш Херсонес Таврійський, нову українську номінацію, до списку Всесвітньої спадщини", - зазначив Новохатько.

Рішення Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО щодо включення Херсонеса Таврійського було одностайним.

Як повідомлялося, раніше дерев'яні церкви Карпат також були внесенідо цього списку. Таким чином з сьогоднішнього дня до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входять сім українських об'єктів.

Херсонес Таврійський має кілька заповідних ділянок, які є частиною античного Херсонеського городища і його сільськогосподарської округи - хори.

Херсонеське городище є єдиним в Північному Причорномор'ї цілісно збереженим зразком антич ... Читати далі »
Просмотров: 2436 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.06.2013 Коментарі

Воєнізоване ісламістське угрупування, відоме як Jundullah, взяло на себе відповідальність за вбивство туристів з України в Пакистані, а представник бандитів заявляє, що вони пишаються цим злочином, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на РБК-Україна.

Про це Reuters повідомив прес-секретар Jundullah Ахмед Марват.

"Ці іноземці наші вороги, і ми з гордістю заявляємо про нашу відповідальність за їх вбивство, і будемо продовжувати подібні атаки в майбутньому", - повідомив Марват.

Нагадаємо, раніше в МЗС України підтвердили, що в результаті нападу терористів на готель загинули п'ятеро громадян України. Один із туристів - китаєць нібито вижив.

Інцидент стався в північній частині Кашміру - регіоні Гілгіт-Балтистан.

Раніше повідомлялося, що близько дванадцять озброєних людей увійшли в готель, ро ... Читати далі »
Просмотров: 2403 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.06.2013 Коментарі

Просмотров: 2316 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 22.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^