Понеділок, 25.01.2021, 22:09
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 21
Глава католической епархии Ачиреале на Сицилии епископ Антонио Распанти подготовил декрет о запрете на территории епархии церковного отпевания и погребения католиков, принадлежность которых к мафии была установлена в судебном порядке. 

Как сообщило в пятницу агентство KAI, декрет будет подписан в субботу в присутствии министра юстиции Италии Анны Марии Канчелльери.

В специальном заявлении, опубликованном епархией, подчеркивается, что новый официальный документ станет важным шагом католической церкви в противостоянии мафии. "Церковь в сотрудничестве с институтами гражданского общества стремится внести свой вклад в укрепление верховенства закона", - подчеркнул представитель епархии.

Напомним, что недавно сам Папа Римский Франциск возвысил голос против мафии, "обрекающей людей на рабство", и обратился к ... Читати далі »
Просмотров: 2491 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.06.2013 Коментарі

  Унікальні українські дерев'яні церкви Карпатського регіону було внесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Відповідне рішення було ухвалене 21 червня на сесії ЮНЕСКО, що триває у Камбоджі.

Повна назва об'єкту – "Дерев'яні церкви Карпатського регіону в Польщі та Україні" ("Wooden Tserkvas of the Carpathian Region in Poland and Ukraine"). До переліку ввійшло 16 церков: по 8 від України та Польщі, повідомляє TVi.

Найвищий пам'яткоохоронний статус отримали: Церква Святого Юрія у Дрогобичі (Львівська обл.; II пол. XVII ст.), Церква Пресвятої Трійці у Жовкві (Львівська обл.; 1720 р.), Церква Собору Пресвятої Богородиці у Маткові (Львівська обл.; 1838 р.), Церква Різдва Пресвятої Богородиці у Нижньому Вербіжі (Івано-Франківська обл.; 1808 р.), Церква Зішестя Святого Духа у Потеличі (Львівська о ... Читати далі »
Просмотров: 2446 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.06.2013 Коментарі

У Верховній Раді України 20 червня зареєстровано Законопроект про державне визнання богословської освіти.

Ініціатори законопроекту: Лілія Гриневич (ВО «Батьківщина»), Представник Президента України у парламенті Юрій Мірошниченко (Партія регіонів), перший заступник голови Комітету з питань бюджету Оксана Калетник (КПУ), голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти Ростислав Павленко (партія «УДАР»), перший заступник голови Комітету з питань науки і освітиОлександр Сич (ВО «Свобода»).

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 11 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації”, визначивши, що духовні навчальні заклади мають право здійснювати освітню діяльність за напрямом (спеціальністю) "Богослов’я” та готувати фахівців інших релігійних спеціальностей, а також відкривати аспірантуру, докторантуру та створювати спеціалізовані вчені ради відповідно до їх статутів (положень) у порядку, що затверджується їх релігійними центрами ... Читати далі »
Просмотров: 2449 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.06.2013 Коментарі

Синод Молдавської митрополії піддав малому відлученню від церкви молдавських політиків, які брали участь у прийнятті "Закону про недискримінацію", який припускає легалізацію гомосексуалізму та одностатевих шлюбів в Молдові, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Baznica.Info.
Серед відлучених головні ініціатори ухвалення закону - президент Микола Тімофті, міністр юстиції Олег Єфрим, екс-прем'єр-міністр Влад Філат, екс-спікер парламенту Маріан Лупу і екс-віце-спікер Влад Плахотнюк.

Як особливо підкреслюють в церкві, мале відлучення - це не анафема і має на увазі заборону тільки на основні церковні таїнства - покаяння і причащання.

Дане рішення Митрополія прийняла з надією, що керівництво країни одумається та анулює скандальний закон. У разі, якщо таке попередження не подіє, послідує ... Читати далі »
Просмотров: 2411 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^